Arama sonuçları: *

1. Mechanist

Beynime verdiğim zarar

oha ya aynıları var inşallah çözüm çıkar takipteyim
  2. Mechanist

Sağlıklı yaşam için ne önerirsiniz?

Sağlıklı yaşam için gerekli tek şey stressiz bir kafa o kadar.
  3. Mechanist

Eşcinsellik, Freud, Oedipus Karmaşası

Konuyu hiç bilmiyorum Caner denen arkadaş gay mı değil mi fakat şunu söylemek istiyorum sokakta annemi kız arkadaşımı bıçaklayıp öldürme potansiyeli olan tecavüz edip hayatını mahvetme potansiyeli olan insanlardan daha çok korkuyorum siz de öyle yapın kendi tercihlerini yaşayan insanlardan size...
  4. Mechanist

Kilo vermek için tavsiye

Oluyor oluyor şaşırma çok yemek ve stres yapmak inanılmaz kilo aldırıyor öyle bir alıyorsun ki farkına bile varamıyorsun. psikoloji de bu durumu çok etkiliyor.
  5. Mechanist

Kilo vermek için tavsiye

Valla ben öğünümü bire düşürdüm her ne kadar tamamen göbekten vermiş olamasam da 5 kilo verdim ve şu an tam istediğim kilodayım özetle yediklerini azaltarak daha çok yakarak verebilirsin.
  6. Mechanist

-Vücut Isım Artınca Kaşıntı -Beden Isım Artınca Noktasal Alevli Kaşıntı

Bu bende var diye düşünüyordum bende sıcak bir ortamda bulununca yada yüksek ısıya maruz kalınca kafam saçlarım başta olmak üzere bir kaşınma başlıyor vücudumda.
  7. Mechanist

Ağırlık kaldırdıktan sonra kas ağrısı

Uzun zaman sonra yapıldıysa o kas bölgesi alışık olduğundan daha fazla baskı ve yakıma maruz kaldığı için ağrılar normaldır. 4-7 gün arasında geçer normal haline döner bir şey hissetmezsin ondan sonra.
  8. Mechanist

Saçımda deli gibi kepek var !

Ben de bu ara uğraşıyorum senin kadar olmasa da ben de deli olcam bir tane ilaçlı şampuan buldum head and shouldersin onu alıp denicem
  9. Mechanist

Onkoloji doktoru ya da tanıdığı olan var mı annem kanser

konu yükselsin diye yazıyorum inşallah çözülür :(
  10. Mechanist

Sabahlıyorum Yorgun uyanıyorum bir çözümü var mıdır ?

hocam haklısın eyvallah da ben 21 yaşındayım ve iş de çalışıyorum okulumu da bu sene inşallah başlicam ama çok dediğin şeyler olabilir ayrica benim D vitaminim baya rezil seviyelerdeymiş :( zamanında test ettirmiştim
  11. Mechanist

Sabahlıyorum Yorgun uyanıyorum bir çözümü var mıdır ?

konuyu takipteyim belki bir sonuç çıkar sürekli zombi gibi kalkıyorum.
  12. Mechanist

22 saat sonra kanda nikotin çıkar mı?

Onu bilemeyeceğim hocam da genel olarak o civarlarda tam atılıyor yani illa çıkar bir şeyler diye düşünüyorum
  13. Mechanist

22 saat sonra kanda nikotin çıkar mı?

bildiğim kadarıyla 48 saat sonra vücuttaki nikotin tamamen siliniyor
  14. Mechanist

Sevgilimi kanserden kaybettim (1. yıl dönümü)

Yani çok duygusal bir insanım hatta fazla duygusalım hiç sevgilim olmamasına rağmen seni nedense çok iyi anladığımı ve benim başıma böyle bir şey gelse muhtemelen aynısını yaşardım belki daha kötüsü bende tedavi alıyorum şu anda gözlerimi doldurdun yeminle. Allah rahmet eylesin mekanı cennet...
  15. Mechanist

Doyup doymadığımı anlayamıyorum.

tabi o yaptı bro çok dikkat et ne yap et önüne geç yani çok sıkıntılı durum değil benim göbek dışında boy uzun ordan kurtarıyorum hafif ama yine de göbek sırıtıyor
  16. Mechanist

kilo yapmaz mi tabi yaptı şu an 78-79 kiloyum ama göbeğim var o sıkıntı yapıyor normalde 85 falandım düştüm biraz ama göbek var
  17. Mechanist

aynı sorun bende de var çok yiyiyorum ve yemeğe hayır diyemiyorum hiçbir zaman karnım şişene kadar yiyiyorum konuyu takipteyim belki bende çözüm bulurum.
Top Bottom