Arama sonuçları: *

1. codcubiri

Egzamaya şampuan önerisi

Kaç defa aradık randevu yok diyolar keyfimden gitmiyorum yani ama gidicem çıkarsa tabi
  2. codcubiri

Egzamaya şampuan önerisi

Saçımda kabuklanmalar var egzamadan şampuan önerebilir misiniz?
  3. codcubiri

169 Boyum 180 olur mu ?

Niye zoruna gidiyor herkesin uzun boylu bir arkadaşı var ayrıca gençsin daha hiç bir şey belli değil
  4. codcubiri

🚨 Türkiye'de tüm sağlık çalışanları 2 gün işi bırakıyor!

Tamam kardeşim doktor beğenme sen yakında afgan lar suriler sana doğru ilacı yazar merak etme
  5. codcubiri

Sen derece yapıp doktor oldunmu olmadın o zaman suscaksın kardeşim adamlar gece gündüz çalışmış doktor olmak için sen ne anlatıyorsun ya
  6. codcubiri

Yapın aga kimse rahat rahat geçinemiyor kimseye değer verilmiyor ülkede
  7. codcubiri

Doktorlara hak veriyorum bu konu hakkında kimse doktorlara karşı saygılı değil adamlar doktor olalım ülkemize hayırlı olalım diye okuyup doktor oluyorlar bizim millet doktor dövüyoruz diye övünüyor
  8. codcubiri

13 yaş elektronik sigara

Benim kardeşim ortaokula gidiyor bak ciddiyim liseden daha beter taciz mi dersin sigara mı okuldan kaçmak hırsızlık her şey var 1682111349 Kanka birazcık beynin çalışıyorsa böyle aptalca şeyler yapma elin serserisine özenip saçma sapan şeyler yapıyorsunuz ben babanın yerinde olsam evire çevire...
  9. codcubiri

13 yaş elektronik sigara

Zaten ne oluyorsa bu terbiye vermeyen aileler yüzünden oluyor, okulu sigara içme yerimi sanıyorsun az bişe serseri olsun diyorsun okul böyle ilgisiz çingenelerin yeri değil
  10. codcubiri

13 yaş elektronik sigara

Umarım serseri değilsindir 1682110145 Çalmıştır yada beyinden yoksul arkadaşları vermiştir
Top Bottom