Neler Yeni

13 yaş elektronik sigara

Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Mustafa güney diken

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,744
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Zaten ne oluyorsa bu terbiye vermeyen aileler yüzünden oluyor, okulu sigara içme yerimi sanıyorsun az bişe serseri olsun diyorsun okul böyle ilgisiz çingenelerin yeri değil
Hocam lise öyle maalesef lüleburgazdayım ben her lisede sigara içiliyor duyduğum kadarıyla bazı ortaokullardada başlayanlar varmış

sahuraka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
648
İsim
selams

codcubiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Ömür
Hocam lise öyle maalesef lüleburgazdayım ben her lisede sigara içiliyor duyduğum kadarıyla bazı ortaokullardada başlayanlar varmış
Benim kardeşim ortaokula gidiyor bak ciddiyim liseden daha beter taciz mi dersin sigara mı okuldan kaçmak hırsızlık her şey var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet abi malesef be
Kanka birazcık beynin çalışıyorsa böyle aptalca şeyler yapma elin serserisine özenip saçma sapan şeyler yapıyorsunuz ben babanın yerinde olsam evire çevire döverdim seni

Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Mustafa güney diken
Lise diyil

Artık icmicem ztn olmuyo

Golf 4 R32

80+ Silver
Çocuklar sapıtmış harbiden ya. Otobüste ortaokul çocukları bağıra çağıra küfür eder konuşur utanma duygusu diye bir şey yok. Her önüne gelen anne baba olunca ortaya böyle çocuklar çıkıyor işte. Konuyu açan arkadaş da 7.sınıfta elektronik sigara içmiş ama en azından akıllanmış bir daha yapmam diyor. Bu da iyi bir şey.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,744
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Benim kardeşim ortaokula gidiyor bak ciddiyim liseden daha beter taciz mi dersin sigara mı okuldan kaçmak hırsızlık her şey var

Kanka birazcık beynin çalışıyorsa böyle aptalca şeyler yapma elin serserisine özenip saçma sapan şeyler yapıyorsunuz ben babanın yerinde olsam evire çevire döverdim seni
Okuldan kaçmak pohunu çıkarmadınmı güzel tadında bırakıcaksın ama diğerleri cidden saçma boş ben ortaokuldayken yeminle sigarayı bırak ağzımıza almayı elimize almazdık (bakkala evdeki büyüğe paket alma hariç) oturur 3 5 kişi para biriktirir cips kola çekirdek falan alırdık

Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Mustafa güney diken
Okuldan kaçmak pohunu çıkarmadınmı güzel tadında bırakıcaksın ama diğerleri cidden saçma boş ben ortaokuldayken yeminle sigarayı bırak ağzımıza almayı elimize almazdık (bakkala evdeki büyüğe paket alma hariç) oturur 3 5 kişi para biriktirir cips kola çekirdek falan alırdık
Artık bıraktım ztn

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,053
Üyeler
151,163
Son üye
rreaner
Top Bottom