Neler Yeni

13 yaş elektronik sigara

Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Mustafa güney diken
Akrabana söyle,koydummu oturturum 13 yaşındaki çocuğa sigara satmak neymiş görür
Yaw ben istedim hata izinsiz aldım gibi konu kapansın çozdük tamam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nedenini anlatsana cok merak ettim
Abi okulda baya dislaniyodum ailemle sirunum vardı kendimi semiyodu. Kafam dalır diye yaptım ama dedigim gibi bidaha yapmic

Berke123

80+ Bronze
Kardesim ne konusmak istiyorsun bu konuyla ilgili nereden aldigin kaça aldiginin hicbir onemi yok notlarim kotu diyorsun duzelticeksin 7. Sinifsin daha konusulacak birsey once uyku duzenini duzelt bu saatte ayakta ne isin var sorun olursa buradan sorabilirsin onceki konunuda yeni hatirladim herkes deneme derken dinlemeyip alip kullanmissin yakalanmissin ailende gereken cevabi vermis birdaha kullanmayacaksin zaten bagimlisi degilsin nikotine aliskin bile değilsin ki bagimlisi olasin yoklugunu bile hissetmeyeceksin 2-3 kiza artistlik olsun 3-5 lavuk seni ortamina alsin diye havali sanip ictiginde asikar ozenmen normal ama birdaha icmemen lazim tekrar diyprum sorun olursa cekinme etiket at bana gerekirse pmden yaz buradakilere sor cozum ayni kullanmayacaksin birdaha sorun kokunden bitecek iyi geceler
la sen arkadaşına açılıp red yiyen değil misin noldu sonra okulda yüzüne bakamam falan diyodun

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,316
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Konunun troll konu olduğunu düşünüyorum, 13 yaşında bir insan hiç yoktan biraz yazım kuralı bilmeli. "Citten" gibi kelimeler var yazmalarında, ayrıca 13 yaşında ben internetten gelir elde ediyordum yani hastalığını bile bile böyle mallık yapılacak bir yaş değil. Eğer trollse konunun amacını anlamadım değilse biraz akıllanmasını tavsiye ederim. İnsan sağlığı en önemli husus.

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,499
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Emirhan
Konunun troll konu olduğunu düşünüyorum, 13 yaşında bir insan hiç yoktan biraz yazım kuralı bilmeli. "Citten" gibi kelimeler var yazmalarında, ayrıca 13 yaşında ben internetten gelir elde ediyordum yani hastalığını bile bile böyle mallık yapılacak bir yaş değil. Eğer trollse konunun amacını anlamadım değilse biraz akıllanmasını tavsiye ederim. İnsan sağlığı en önemli husus.
Kesinlikle bende katılıyorum

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
872
İsim
Berat fatih
Küfür etsen haklıyım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri