Arama sonuçları: *

1. McQueen95

Tosla Rezaleti......😡

ben de papara kartımla benzinlikten 500 tllik gaz alacaktım doldurdular ödemeye gittiğide ödeme red veriyordu ne papara uygulamasına giriş yapabildim ne de müşteri temsilcisine bağlanabildim ortada kaldım öyle nakit param da yoktu kimlik bırakıp atmye gitmek zorunda kaldım neyse odemeyi yaptım...
  2. McQueen95

Yurt dışından para gelicek ama kesilme olur mu? (kredi yüzünden)

kriptoya yatırsın sen de hemen giriş yapıp çek az bişey komisyon alır
  3. McQueen95

Papara black card ile ilgili sorularım olacak

paparanın kendi sitesinden kayıt ol ücretsiz olarak yolluyorlar ben cuma akşamı söyledim pzt 12 de getirdiler yogunluğa baglı ama suan çok yogun olacağını sanmıyorum max 1 haftada gelir aktif ettirirsin genelde ptt ile gönderiyorlar
  4. McQueen95

PAPARA KART İYİ YANLARI KÖTÜ YANLARI

kötü yanı yok çoğu yerde komisyon kesmez her atmden para yüklersin her yerde alışveriş yapabilirsin sanırsam tek sıkıntısı limit
  5. McQueen95

Kredi Sorguladım İptal Edebilir miyim ?

kredi çekerken kefil birini istiyorlar hani olsa bile kefilin imzası numarası adresi vb olmadan krediyi onaylamaları çok saçma
  6. McQueen95

Dün akşam kartımdan alışveriş yaptım ama hâlâ para çekilmedi?

o ya bankanın ya da alışveriş yapıtığın yerin pos cihazından kaynaklı benzeri bana da olmuştu alışveriş yaptım 200 tllik kartta 500 tl olmasına rağmen onaylamıyordu bi daha denediler yine kabul etmeyince nakit olarak ödedim eve gittiğimde 400 tl çekildiğini görünce gidip hesap özetimden...
  7. McQueen95

Papara Karta Aylık Maksimum Ne Kadar Para Yatırılabilir

ayarlara girip bakabiliyorsun kart ayarlarından
  8. McQueen95

Banka Paramı Yuttu Garanti Bankası

onu bilmiyorum ama atm başında nakit olarak verirler
  9. McQueen95

Banka Paramı Yuttu Garanti Bankası

müşteri hizmetlerini ara gelir atmdeki parayı ve atmye yatan parayı karşılaştırırlar dediğin tutar doğruysa verirler
  10. McQueen95

Hangi Papara Kartı Alabilirim

bilmiyorum ki aga cuma gecesi soyledim pazartesi oğlen geldi
  11. McQueen95

bence netflix spotify youtube gibi yerlerden çünkü atıyorum netflixi öderken %50 si bizden diyor bu da netflixe kullanıcı kazandırıyo ordan da komisyon vesaire alıyolardır :D 1628679709 ben kayserideyim :d
  12. McQueen95

bana 2 günde geldi
  13. McQueen95

ATM EKSİK PARA YATIRDI

Banka musteri temsilcisini arayip durumu anlat atm ye giren paralar sayiliyor yetkililer gelip atm yi acip sayim yaparlar dedigin tutardan fazlaysa verebilirler
Top Bottom