Arama sonuçları: *

1. S

Banka borçları sebebiyle bilgisayar haczedilebilir mi ?

Avukat tanıdığın varsa sorup detayları öğrenebilirsin ama dediğim mahkeme için çok uzun süre ödenmemiş olması lazım
  2. S

Geçmiş olsun abim dediğim gibi haciz durumu kalktı bankalar artık hacizle ilgilenmiyo hazedemiyor hiçbir eşyana el koyamıyor paranada (başka banka hesabındaki paralarına kendi bankasındaki bulunan paraya bloke koyuyo ) belli süreçte sonra mahkeme çıkıyosun öder misin ödeyemez misin bu konuşuluyo...
  3. S

Hocam artık haciz durumu yok haberin olsun hiçbirşey haczedemezler
  4. S

Kredi kartıyla taksitli alınan ürünün para iadesi nasıl yapılıyor?

Bizzat kendim yaptım 2 banka üzerinden ürün alıp iade ettim provizyon haricinde her halükarda taksit taksit geri yatıyor
  5. S

18 yaş üstü ama sigortasız birisine kredi kartı verirler mi (limiti yüksek)?

10k kredi 10 k nakit avans veriyor şansını dene bisey olmaz
  6. S

18 yaş üstü ama sigortasız birisine kredi kartı verirler mi (limiti yüksek)?

Hocam akbank da 20 k faizsiz nakit avans var veya veren bir kac banka daha var yeni müşterisi olanlara 6 ayda geri ödüyorsun her ay 3333 tl gibi bir tutar kendim çektim sorun olmadı 1 ay kenara 5 10 k atarsin öteki ayda bu 20k alirsin ama 31 ocak son diye biliyorum şahsen ben çalışmama rağmen...
Top Bottom