Arama sonuçları: *

• Users: goshawk
  • In Müzik
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. goshawk

Müzik Hakkında Her şey

kibarlığınız ve yardımlarınız için teşekkür ederim. iyi akşamlar.
  2. goshawk

Müzik Hakkında Her şey

hocam kusura bakmayın tekrar rahatsız ediyorum ama bir de kablo olayı var. hangi kabloyu tavsiye edersiniz? kirlin, pig hog, struktre arasından öneriniz var mı? bu bantlarda öneriniz var mı? teşekkür ederim. iyi akşamlar.
  3. goshawk

Müzik Hakkında Her şey

çok teşekkür ederim. iyi akşamlar. @Letrion hocam sana da tekrar teşekkürler.
  4. goshawk

Müzik Hakkında Her şey

teşekkür ediyorum tekrar. @Zealist beklemedeyim. ( ankarada çok fazla ilan bulamadığım için elimi genişletmek adına sizi tekrar rahatsız ediyorum. Orange Crush 20LDX, Marshall mg15 cfr ve Blackstar id core 10 içinde tavsiye sıralaması yapma imkanınız var mı? teşekkür ediyorum.)
  5. goshawk

Müzik Hakkında Her şey

hocam tam amfi için anlaşmıştık adam satmaktan vazgeçti. ankarada çok fazla ilan bulamadığım için elimi genişletmek adına sizi tekrar rahatsız ediyorum. Orange Crush 20LDX, Marshall mg15 cfr ve Blackstar id core 10 içinde tavsiye sıralaması yapma imkanınız var mı? teşekkür ediyorum.
  6. goshawk

Müzik Hakkında Her şey

teşekkürler.
  7. goshawk

Müzik Hakkında Her şey

hocam amfi öneriniz var mı? line 6 spider iv 15 düşünüyorum. doğru karar m? bir de pacifica 112v ile pacifica 012 arasında ne gibi farklar vardır? 2. el alırken neye dikkat etmek gerekir? teşekkür ederim. @Letrion @FronX dipnot: şimdilik zorunlu hizmet için Erzurum'dayım. temmuz gibi...
  8. goshawk

Müzik Hakkında Her şey

teşekkürler.
  9. goshawk

Müzik Hakkında Her şey

hani hedef olarak metal veya rock diyebilirim. özellikle indie rock. ürünler ve fiyatları hakkında çok bir bilgim yok. 5k diyelim şimdilik. teşekkürler.
  10. goshawk

Müzik Hakkında Her şey

başlangıç ürün tavsiyesi lütfen.
  11. goshawk

Cyberpunk 2077 Rock Müzik Hakkında

ben de beğeniyorum. yanlış hatırlamıyorsam çalan grubun ismi Refused.
  12. goshawk

CONTRA JAHREİN DİSSLEŞMESİ

tamam işte ikimiz de yanlış koku almışız.
  13. goshawk

yok hocam sub değilim :) sadece olayları kendi açımdan yorumluyorum. jahrein kendisine fırsat verilince değerlendirmiş tabii ki. ancak bence contra ilk primi kasmaya çalışan. ben de fena bir türkçe rap fanboy kokusu alıyorum.
  14. goshawk

bence ihtiyacı varmış. hani hem salla hem de hemen cevap dissi yaz. belli ki jahreinin üzerinden prime ihtiyacı varmış. ha bence 1 sene önceki olaya gelip bugün laf atmak da saçma. prim prim prim.
  15. goshawk

galiba siz olayları takip etmiyorsunuz?
  16. goshawk

durduk yere şarkıda jahreine sallamış hocam. evet türkçe rap dinlemiyorum sadece twitterdan takip ediyorum. ancak 6 ay sonra şarkı çıkarıp kendi sektöründen bile olmayan birine sallayıp bir de yetmezmiş gibi hemen kalitesiz bir cevap verince contranın bunu PRİM için yaptığı netleşiyor.
  17. goshawk

evet prim. durduk yere jahreine sallayan kendisi. alakasız bir şekilde sallamış. bir de hemen jahreinin yaptığı diss(bence kalitesizdi) cevap yazmış. yani primi contra başlatmış.
  18. goshawk

işte o yüzden yapmacık diyorum ya. kalite çok düşük.
  19. goshawk

ya ben bu olay nezdinde iki tarafı da anlaşmışlar da prim kasıyorlar olarak görüyorum. tatsız ve yapmacık geliyor.
  20. goshawk

bence contra çok şanslı. primine karşılık geldiği için.
Top Bottom