Neler Yeni

CONTRA JAHREİN DİSSLEŞMESİ

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,006
İsim
BenRoboTdeğilİm
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, Kitaplar Ets2
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
Evet konu hakkında görüşleriniz nedir yazarmısınız

(contra nın son çıkardığı şarkı) KÜFÜR İÇERİR

Ukhai

80+ Bronze
Contra ile diss yarışına girmeside ayrı bir komik.

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
Evet kesinlikle. Ben taraf tutmuyorum ya işte ortadan izliyoz olayları zevkli oluyor.
ya ben bu olay nezdinde iki tarafı da anlaşmışlar da prim kasıyorlar olarak görüyorum. tatsız ve yapmacık geliyor.

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
58,186
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
ya ben bu olay nezdinde iki tarafı da anlaşmışlar da prim kasıyorlar olarak görüyorum. tatsız ve yapmacık geliyor.
Ortada bir prim kasma eylemi vardır ancak ikisinin anlaşmasıyla oluşmuş planlı bir şey olması mümkün değil bence. Koskoca adamlar birbirlerine dediği laflara bak, 12 yaşındaki sokak çocukları gibi.

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
Ortada bir prim kasma eylemi vardır ancak ikisinin anlaşmasıyla oluşmuş planlı bir şey olması mümkün değil bence. Koskoca adamlar birbirlerine dediği laflara bak, 12 yaşındaki sokak çocukları gibi.
işte o yüzden yapmacık diyorum ya. kalite çok düşük.

NotGonna

80+ Bronze
bence contra çok şanslı. primine karşılık geldiği için.
prim? 2 sinide severek izlerim contranın eski şarkısına jahrein laf atıp duruyodu celal şengor olayı yüzünden contra gibi birisi jahreinden prim mi alıcak kanka contra herkese sallıyo şarkılarında verse olarak laf atılmış diss diye büyütüp diss şarkısı çıkarmak jahreinin salaklıgı bence contranın da salaklıgı var niye cevap verdiyse 2 tarafta hatalı bence de laflar falan boş olmuş direkt

LEGØLAŚ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
Bünyamin Alper
Şu disslere bi anlam veremedim aşırı çocukça geliyor.

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
prim? 2 sinide severek izlerim contranın eski şarkısına jahrein laf atıp duruyodu celal şengor olayı yüzünden contra gibi birisi jahreinden prim mi alıcak kanka contra herkese sallıyo şarkılarında verse olarak laf atılmış diss diye büyütüp diss şarkısı çıkarmak jahreinin salaklıgı bence contranın da salaklıgı var niye cevap verdiyse
evet prim. durduk yere jahreine sallayan kendisi. alakasız bir şekilde sallamış. bir de hemen jahreinin yaptığı diss(bence kalitesizdi) cevap yazmış. yani primi contra başlatmış.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,679
Üyeler
149,253
Son üye
yeko2513
Top Bottom