Neler Yeni

Öğrenciye vergisiz elektronik eşya

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hayaller 14 pro, hayatlar Vestel Venüs.

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,264
İsim
C Ş
2000 TL altı için mi olacak gerçekten telefonlar için? Yok yaa o kadar az olmaz, olamaz. Yani gerçekten öyle bir şey olursa bu bir rezalet olur. Rezaletten de beter bir şey olur. Gençler ile dalga geçmek olur. 2000 TLlik telefonu kim napsın başına bela edip?

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
3 tane marka varmıs duyduguma göre monster her ne kadar kötü olsada aralarında en alınabilir o bilmiyorum fiyat limitini
Monster Türkiye'de cihaz üretmiyor aynı şeklide GameGaraj'da Monster'ın cihazlarını Clevo ve Tongfang üretirken GameGaraj'ın cihazlarını MSI üretiyor ben bu markalar için vergi indirimi geleceğini düşünmüyorum zaten mümkün gözükmüyor.

TİTAN.

80+ Platinum
İşe yarar bir durum olcağını düşünmüştüm ama bazı şeyleri hesap etmeden heycana kapılmışım, sadece bu ülkede üretilen yada montajı yapılan ürün kısıtlaması ve telefonda sadece "2000 TL ve altı" gibi bir saçmalığın olması üzdü. Benim bile 2 yıl önce aldığım Redmi 9T çok iş yapmayan bir telefon ve fiyatı 2000 TL üstü yani 2000 TL altına kim ne alıcak anlamıyorum.
o gerçek değildir 2k altına telefon mu kaldı
senle aynı düşünceleri paylaşıyorum

axion55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
627
İsim
Oguzhan yılmaz
erdugan erdugan erdugannnnnnnnnnnnnn

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
o gerçek değildir 2k altına telefon mu kaldı
senle aynı düşünceleri paylaşıyorum

İşte çoğu şey hala net değil, bazı detaylar belli değil. Bakıcaz ilerleyen sürede belli olur.

FloxY | Arda

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Ahmet Arda Kıyavman
Buradan GIGABYTE ASUS AFOX GAINWARD PALİT AMD NVIDIA ZOTAC gibi markalara sesleniyorum TR'de fabrikanız varsa daha çok açın yoksa direk açın sadece laptop nedir be rte sanki tüm gençler pc denince hemen laptop anlıyor :D

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
bu pazartesi meclis açılınca netleşir gibi
ama hiç ümitli değilim uzun adam biz mutlu olursak geceleri uyuyamıyor sanırım

Olumlu bir yönde ilerleme olucağını sanmıyorum zaten baya detayına şeyler düşünmüşler, yani tam olarak böyle ne kadar gençleri bu kampayadan uzak tutarız gibi.

Top Bottom