Neler Yeni

Öğrenciye Vergisiz Telefon

Hakantd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hakan Taha Dinçer
Merhabalar ben öğrenciye vergisiz telefon şartlarına uyan telefon aldım. Simkart benim üzerime değil annemin üzerine, hat devir işleminden sonra başvurmayı düşünüyorum, onun öncesinde bu simkartı kullansam bir şey olur mu imeiden daha önce üzerime değilken kullandığım için iade yapmazlar mı? Yoksa bir şey olmaz mı? İki cep telefonu taşımak istemediğimden soruyorum.

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,652
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
Merhabalar ben öğrenciye vergisiz telefon şartlarına uyan telefon aldım. Simkart benim üzerime değil annemin üzerine, hat devir işleminden sonra başvurmayı düşünüyorum, onun öncesinde bu simkartı kullansam bir şey olur mu imeiden daha önce üzerime değilken kullandığım için iade yapmazlar mı? Yoksa bir şey olmaz mı? İki cep telefonu taşımak istemediğimden soruyorum.
sıkıntı olur. hattı kendi üzerine almadığın sürece telefona takma ve başvuru yapma.

KAANT10X

80+ Bronze
Ben de arkadaşla aynı dusunuyroum sistemleri nasıl işliyor bilmiyorum ama telefonun daha önce kullanıldığı gibi bir karar alabilirler en iyisi kendi hattini takıp öyle başvuru yapmak en azından riske girmemiş olursun.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,267
Üyeler
141,958
Son üye
Albay22
Top Bottom