Neler Yeni

Kaçak Xiaomi Telefon Devri Bitiyor!

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Ahmet Berat Ak

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
995
İsim
Ahmet Berat ak
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama,pc aksesuarları,fiyat performans ürünler
Kilit ilk sayfada bulunan listedeki telefonlarda var. Üzerine yeni modeller eklenmiştir, konu güncel değil. Ama Note 9 bunlardan da eski bir model olduğu için kilit yok diye biliyorum.
hocam red mi 9 alıcamda kaçak ona imei attırabilirim değil mi

Ahmet Berat Ak

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
995
İsim
Ahmet Berat ak
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama,pc aksesuarları,fiyat performans ürünler

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
hocam bu sadece Xiaomi lerde mi oluyor mesela oppo aldın diyelimki
Hocam Oppo, Samsung gibi markalar zaten biraz kapalı kutu. Onlara bazı işlemleri Xiaomi ve OnePlus'lardakiler kadar rahat yapamayabiliyorsun. IMEI attırma, kaçak getirtme gibi illegal olaylar son yıllarda Xiaomi'yle özdeşleşti bu yüzden, önlem aldılar. Son durum ne bilmiyorum. Geçen ENG ROM'la kırıldığını söyleyen bir arkadaş oldu mesela.

Slayer109

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,576
İsim
Hasoyunlar
Hocam Oppo, Samsung gibi markalar zaten biraz kapalı kutu. Onlara bazı işlemleri Xiaomi ve OnePlus'lardakiler kadar rahat yapamayabiliyorsun. IMEI attırma, kaçak getirtme gibi illegal olaylar son yıllarda Xiaomi'yle özdeşleşti bu yüzden, önlem aldılar. Son durum ne bilmiyorum. Geçen ENG ROM'la kırıldığını söyleyen bir arkadaş oldu mesela.
hmm ama onlarada yapılıyor değil mi?

Sami Järvi

80+ Silver
pocox3 pro kırıldı diyorlar yt da imei repair videoları vs var imei kaldırıp başka bir no girilirse olabilir

bende pocox3 pro var şu anda 4 ay bi sim 4 ay bi sim kullanacağım diye düşünüyorum aldığım adam imei atabileceğini söylüyor ama bakalım
çok belirsiz olmadı 4 ay bi sim 4 ay bir sim 4 ayda başka bir telefon kullanırım
Muhtemelen çıkacak hocam kesin konuşamıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

alıp İmei attırmayı düşünüyordum
Ben olsam böyle bir şey yapmazdım riske girmiş olursunuz ama alanlar beklesin cikabilir

marilyn

80+ Silver
Muhtemelen çıkacak hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben olsam böyle bir şey yapmazdım riske girmiş olursunuz ama alanlar beklesin cikabilir
bilmiyorum zaten oyun oynamak için aldım elimde 4-5 tane eski telefon var dert etmem :D 4 ay bi sime 4 ay bi sime 4 ayda başka telefona her yıl yenileniyor zaten sonra devam :d

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,739
Üyeler
140,692
Son üye
benzersizkullanıcıadı
Top Bottom