Arama sonuçları: *

1. Ömer Murat KARACA

Mühendislikte yüksek ortalama zor mu

Fırat üniversitesi bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim. 4. Sınıfa geçtim, ortalamam 1.5 ve alttan 10-12 tane dersim var. Bölüm birincimizim ortalaması bile 3.5 değildir. Bölümü kazandıktan sonra babamın çevresindeki çoğu insan babama beni gösterip kardeşin mi diye sormaya başladı 😀 Hele o...
  2. Ömer Murat KARACA

170 bin sıralama ile hangi yazılım mühendisliği gelir?

Bilgisayar okursan zaten yazılım mühendisliği + donanım okumuş oluyorsun. Bir yazılımcı kadar yazılım öğretiyorlar bilgisayar mühendisliğinde. Bilgisayar yaz git. (Bilgisayar Mühendisliği öğrenciyim 4. Sınıfa geçtim)
  3. Ömer Murat KARACA

Bilgisayar Mühendisliği Laptop Önerisi

Süreler süpermiş. 5800H fazlasıyla yeterli.
  4. Ömer Murat KARACA

Bilmiyorum, o sebeple detay sordum. Cihazda normal gaming laptoplarda olan işlemci var. Batarya iyi değilse 3-4 saat üstü zor.
  5. Ömer Murat KARACA

Ryzen bir cihaz alırsan pil sorunun pek olmaz. Ryzen 7 7735HS RTX 4060 laptopu 6-7 saat tek şarjla kullanıyorum (film izliyorum) ve pil erformansı gayet iyi. Yeni nesil Ryzen işlemcili bir cihaz alırsan pişman olmazsın. Matebook 16 ama hangi modeli? Hangi işlemci var, ram kaç gb?
  6. Ömer Murat KARACA

Bilgisayar mühendisliği 2. Sınıf öğrencisiyim 3'e geçiyorum inşallah. İlk sene İ5 11400H + RTX 3050Tİ Asus Tuf F15 laptop aldım. Fazlasıyla yeterli oldu. Sonrasında oyunlarda 4GB VRAM bayıldığı için Ryzen 7 7735HS RTX 4060 Asus Tuf A15 cihaza geçtim. Bu da fazla fazla yeterli oluyor.
  7. Ömer Murat KARACA

Kalan sürede TYT 30 net yapılır mı?

Hocam TYT'nin büyük bir bölümü mantığa dayalı, bilgiye değil. Sessiz sakin kafayla oturup çözersiniz değil 30, rahat 40 net bile çıkar. 11'de normal sıradan bir şekilde çalışmaya başlayıp sınavın son 5-6 ayında birkaç sebepten saldım, ayrıca pandemi vurdu, 11. Sınıfın 2. Dönemi ve 12'de okula...
  8. Ömer Murat KARACA

KYK KREDİSİ GERİ ÖDEMESİ

Hocam faizi yok. Bu sene 1250TL'den 15K verecekler, 2 senelik 30K demişler. Seneye örneğin burs 2000TL olursa son senende ilk senenin 15K'sı + son senenin 24K'sı toplam 39K ödeme çıkar. Kısacası ne alırsan onu ödersin.
  9. Ömer Murat KARACA

Herkes sevdiği bir şiiri yazsın

Tamamen bana ait olan, lise yıllarımda yazdığım bir şiir. Sümbül Senin gibi muhteşem bir yaradılışa adadım şu kısacık ömrümü, Görmez misin kafamdaki karlı dağda kalan birkaç siyah sümbülü, Bilemezsin gözlerimden düşen yapraklarım hüznünü, Görmeden öleceğim yedi harikadan biri olan yüzünü...
Top Bottom