Arama sonuçları: *

1. Leonidax

🚨YKS SONUÇLARI AÇIKLANDI🚨

hocam dayımla konuştum bilgisayar mühendisliği yerine elektrik elektronik alanında ilerle dedi bana sonra bana elektrik elektronik mühendisliğinden 5dk felan bahsetti kafama oturdu o yüzden çukurova,akdeniz,karadeniz elektrik elektronik üniversitelerini yazmayı planlıyorum ilk 3e
  2. Leonidax

niye ki hocam ?
  3. Leonidax

Matematik bölümü yazılır mı?

bizim etüt hocasıda iyi değil bana kalırsa anlatım bakımından ama adam ayda 50k felan kazanıyor tabi özel ders yüzünden akşamlara kadar çalışıyor ama 50bin kazanıyordu bundan 4ay önce felan
  4. Leonidax

hocam bende çok iyi yapmadığım için bilmiyorum :D ben pc mühendisliği çokta üniversiteye bakmadıkları için seçiyorum bu bölümlerde senin başarıların stajların önemli üniversite ön planda değil yani ötekilere kıyasla
  5. Leonidax

erciyes bilgisayar ikincil öğretime gidicem düşüncem o yönde
  6. Leonidax

valla bende 12ci sınıftım 68k geldi artık banada ne gelirse ona gitcem 1sene daha bırakamam gibi :D
  7. Leonidax

tercihlerinizi bölün mesela 24tane seçenek var diyelim ilk 6sı senin 5bin ilerindekiler sonraki 10 senin puanındakiler kalanlarda senin gerindekiler olmak üzere yaparsan bence iyi olur
  8. Leonidax

şaşırmamak lazım gine çıkarlar bence
  9. Leonidax

asıl onlar ilerler bence mühendislikler aşırı revaçta
  10. Leonidax

ösymyi arayın şifre değiştirme talep edin e devletle giriş butonu gelmez :D
  11. Leonidax

aynen ya öyle yapıcam mecbur 1sene daha bırakırsam 12yim daha türev felan görmedik onlarıda sıfırdan kasmaya çalışcam en azından yksye hazırlanırken vereceğim parayı kişisel gelişimim için harcarım etütler olmuş bi dünya para kitaplar desek aynı keza
  12. Leonidax

valla yardım olsa iyi olur çok teşekkürler 1689833080 8tane felan devlet varda iyiler mi bilmiyorum
  13. Leonidax

alaaddin keykubat ve selçuk üniversitesi bide süleyman demirel var bunları yazıcam ya sonra kendimi geliştiricem 1sene daha mezuna kalırsam kafayı yerim ben 1689832898 hocam ne önerirsin 68kya bilgisayar yazmayı planlıyordum ben kendini geliştirme alanı fazla diye
  14. Leonidax

68k gelmiş 15yanlış türkçe her şeyi bozdu tyt 128k gelmiş ayt toparlamış her şeyi neredeyse valla bilgisayar mühendisliği yazıcam ben galiba üniversite kötü olsada en azından kendimi geliştirirsem açık bi alan
  15. Leonidax

MSÜ Boy Kilo 200 Gramdan Elerler Mi ?

en az 2 santim fark ediyor bence ben 1.83 felandım 1.80 felan dediler bana orda ayakkabıyıda çıkartıyoruz ya ondan bu kadar fark ettiriyor
  16. Leonidax

MSÜ Boy Kilo 200 Gramdan Elerler Mi ?

eleyebilirler bence ben girdim fytye felan mülakatta elediler benide :D sorun olursa bana sorabilirsin psikomotor hakkında felan bizim gruptan 3kişi biz 41dik 40cı gruptan 2kişi elediler acımayabilirler yani itiraz edersin ordakilerin insiyatifine kalır her şey adam canı ister geçirir istemezse...
  17. Leonidax

Test Kitabi Tavsiyesi

problemler için çap başlangıç olarak iyidir eğer başlangıçtan ileriyim diyorsan bilgi sarmal iyidir bence geometri için birey b olabilir türkçe paragraf ben toprak çözmüştüm güzel gelmişti bana dil biligisi için bilmiyom onu
  18. Leonidax

YKS SON 2 HAFTA KALDI NE YAPMALIYIM

ayn ama orda 50net yapıyorum mesela sonradan geri dönüyorum 12 13 tanesini felan çok basit şeylerden kaybettiğimi görüyorum bende sıkıntı var galiba :D
  19. Leonidax

tyt 90 ayt 50 geliyor ama 2020 ayt denemesini yaptım yks 1.30saatte 70.50 net yaptım niye böyle oluyor anlamadım halbuki aytemde iyi galiba yks soruları basit 1685888277 aynen ilk senem
  20. Leonidax

herkesin hakkından hayırlısı gelsin ya bende ilk senede bi 30 40 bin yapayım yazıcam ya
Top Bottom