Arama sonuçları: *

• Users: RuthlV5
  • In Eğitim
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. RuthlV5

Böyle bir tercih yapmalımıyım?

anladım teşekkürler yardımınız için laptop ta kalacağım
  2. RuthlV5

makine veya elektronik düşünüyorum
  3. RuthlV5

neden pişman oldunuz? çok mu kullanışsızdı?
  4. RuthlV5

masa bu şekil kitap taşmıyor ancak laptopu karşıma alamadığım için kafamı çevirip bakmam gerekiyor yani hem dinlerken not almak zorlaşıyor
  5. RuthlV5

ben gidip artık onlardan bir şey isteyemiyorum gidip kendim almam gerekecek ama bütcem çok değil elimdeki masaya denk bişey alabilirim die düşünüyorum bütcem ile ondan dolayı masa değiştirmek zor
  6. RuthlV5

laptop tan çalışmak kafi ancak masa alanım biraz dar hem laptop hem kitap zar zor sığıyor masama ondan dolayı tablet düşündüm
  7. RuthlV5

maddi durumluk brşey yok satıp ne kadar ederse o ederinde 0 veya 2.el her neyse ederi kadar bi tablet alayım diyorum veyahut takas da yapabilirim
  8. RuthlV5

hayır e-kitapla hiçbir işim yok sadece not alma ve işlem yapılacak kalemi ile ders videosu izleyeceğim daha çok tabikide normal kitap çözüyorum
  9. RuthlV5

hocam yer az kaplıyor ve kütüphanede vs çalıştığım için yararlı olur diye düşündüm hem ders videosu hem kalemle not alma işlem yapma dizi film de arada izlemek için iyi olu diye düşündüm
  10. RuthlV5

Bu sene Üniversite sınavına yani yks ye gireceğim ama çalışmak için tablete ihtiyaç duyuyorum(yada ben öyle zannediyorum) bir tablet almak istiyorum ancak maalesefki istediğim tabletlere param yetmiyor ailemle konuştum fakat hayatımın bu anına kadar hiçbir teknolojik aleti bana almayan...
  11. RuthlV5

Trigonometri en iyi nasıl öğrenilir?

tyt netim geo hariç 20 şuan konu eksiklerini kapatsam rahat 25 e çıkacağımı düşünüyorum öneri için teşekkürler
  12. RuthlV5

tyt fonksiyon ve polinom eksiğim var onları kapatıp mı başlamalıyım?
  13. RuthlV5

bıyıklı matematik+acil trigo fasikülü yeterli olurmu? kaynak öneriniz varmı?
  14. RuthlV5

Az çok geometri temelim var ama 11.sınıftayken trigonometriyi batırdım şuan 0 denecek kadar kötü bir trigonometrim var en iyi nasıl öğrenebilirim? şuan elimde acilin trigonometri fasikülü var ama konuya hakim olmadığım için yapamıyoru nasıl öğrenmeye başlamalıyım? youtube kanalı...
  15. RuthlV5

Sakarya Üni önerir misiniz ve şehri

Ne zoruna gitti dostum?
  16. RuthlV5

KTÜ Yazılım mühendisliği mi BOEÜ Yazılım Mühendisliği mi?

hocam genede atsanız olurmu öğrensem iyi olur benim için
  17. RuthlV5

KTÜ Yazılım mühendisliği mi BOEÜ Yazılım Mühendisliği mi?

hocam rica etsem netlerinizi söyleyebilirmisiniz? ayt tyt ve obp yi
  18. RuthlV5

Matematik Fasikul Önerisi

Acil kullanıyorum memnunum
  19. RuthlV5

Ortaokul kayıt için 3000 TL istiyorlar

Kayıt olana kadar vericez diyin kayıt yaptırdıktan sonra vermeyin isterlerse şikayetçi olacağını söylersen Bi daha isteyemezler
  20. RuthlV5

Bilgisayar Mühendisliği Mavi Diploma

Mavi diplomanın anlamı ne
Top Bottom