Arama sonuçları: *

• Users: cr4ck
  • In Eğitim
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. cr4ck

Yatay geçiş yapmak istiyorum

Beykent Üniversitesi Tercümanlık 2. sınıf öğrencisiyim, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesine geçiş yapmak istiyorum nasıl bir yol izlemeliyim? Yardımcı olur musunuz?
  2. cr4ck

Üniversite okumalı mıyım?

Yani ben de birçok insan gibi gereksiz bulmaya başladım ama diploma da lazım bu ülkede maalesef.
  3. cr4ck

Matematik Temelim Yok Ne Yapmalıyım ? (YKS)

Rehber Matematik youtube kanalıyla beraber Matematiğe İlk Adım kitabını çözersen sonra Tyt'ye İlk Adım kitabını da çözersen yapabilirsin diye düşünüyorum. Ayrıyetten Antrenmanlarla Matematik kitabını çözebilirsin (çok fazla aynı tipte soru var pekiştirmek açısından iyi ama seni sıkabilir).
  4. cr4ck

Okullar kapatılsın diyenler toplanın

Bilemedin.
  5. cr4ck

Corona olmasına rağmen karantinaya alınmadı sınıf. normal mi?

Başımızdakilere göre normal işte.
  6. cr4ck

okulda küpe takmak yasak mı

Bizim lisede yasaktı ama yine de takan vardı, hocalar bir süre sonra bir şey dememeye başladı.
  7. cr4ck

Lise Bölüm Seçiminde Gariplik Yaşıyorum

İlk defa senden böyle bir şey duyuyorum. Ne lisesine gidiyorsun? Sınıflar çok kalabalık mı?
  8. cr4ck

sözel öğrencileri neden hafife alınır

sözelcilere geri zekalı muamelesi yapılıyorsa dilcilere yapılan nedir? :D
  9. cr4ck

Bilerek Mezuna Kalmak Doğru Olur mu?

Erteleme bence daha sonra çalışırken zorlanabilirsin. Gerçekten kötü bir sıralama yaparsan erteleyebilirsin ama bile bile erteleme. Şey de yapabilirsin yanlış bilmiyorsam üniversite kaydını yaptırıp 1 sene dondurabiliyorsun.
  10. cr4ck

Twitter Sınav Tagleri Açılmaya Başlandı.

İstedikleri kadar yazsınlar eninde sonunda o sınavlar olacak. Üni sınavları yaklaşınca da ona ayrı bir tag açılır.
  11. cr4ck

arkadaşlar matematik yapamıyorum ama yapmak ıstıyorum temelım ıyı gıbı lise 2 yim

rehber matematiğin sıfırdan matematik serisinde kullandığı kitap iyi onu kullanabilirsin link
  12. cr4ck

Kardeşim 1.sınıf fakat bir şey bilmiyor nasıl öğretebilirim?

internetten öğretici oyunları deneyebilirsin belki bir faydası dokunur. Çok küçükken hayvanların ingilizce isimlerini ordan öğrenmiştim :D Ayrıyetten her harfi 1 sayfa yazması iyi olur diye düşünüyorum.
Top Bottom