Arama sonuçları: *

1. goshawk

Paranın değerini en iyi koruyan yatırım aracı nedir?

sepet yapmayı kendi açımdan en mantıklısı olarak görüyorum. 3 bölüp bist, altın ve döviz dağıtıyorum. ytd.
  2. goshawk

Türk lirası değer kaybetmeye devam ediyor!

değer kaybetmesi hiç durmadı ki 14 yıldır.
  3. goshawk

Dolar son 6 ayın en yüksek seviyesinde ! 16,40 ₺

sürekli 15,97'de seviyesinde müdahale edilmesinden çıkarmış olabilir ki bence doğru da bir çıkarımdır.
  4. goshawk

Ekonomi nereye gidiyor?

ekonomi bayır aşağı gidiyor.
  5. goshawk

Son Dakika ! : "Asgari ücrete ikinci kez zam mı geliyor?"

6 ay önce doktorlara "2 gün sonra müjde vereceğiz" dediler. 6 ay oldu hala müjde yok.
  6. goshawk

Dolar 15.87 acı bir gerçek

tuhaf mı?
  7. goshawk

Dolara Neler Oluyor?

daha ne olsun? merkez banaksı başkanı fermanla değişti.(son 3 senede 4. değişim bu.) merkez bankasının artık bağımsızlığını konuşmaya bile gerek yok. İstanbul sözleşmesinden sonra diğer ülkelerin açıklamaları da ortada. hani zaten faiz şişirmekle doları tutuyorlardı. yarın sabah zamlarla...
  8. goshawk

Doların yüksek olmasının sebebi bizmiyiz ??

dostum bu ülkeler senin arkadaşın değil. tabii ki kimse piyasada rekabet istemez ve olası rakibe yaptırım uygular. dış minnaklar diye ağlamanın manası yok yani.
  9. goshawk

Doların yüksek olmasının sebebi bizmiyiz ??

dolar arttı derken dolar/türk lirası oranından bahsediyoruz. mesela şuanda 1 dolar almak için 7.31 tl vermen gerekiyor. her ülkenin kuru kendini etkiliyor.
  10. goshawk

Dolar Sizce Daha da Artar mı ?

şaşırmadım desem. ^^. durum düşündüğüm gibiymiş.
  11. goshawk

Dolar Sizce Daha da Artar mı ?

sizin duyumlarınız da galiba iktidar taraflı haber kaynaklarının manipülasyonları. açıkçası eski bir bakanın adı geçince piyasanın verdiği reaksiyon manipülasyon olamaz. güvensizlikten olur o reaksiyon. dipnot 1: değer kaybetti dediğiniz btc https://www.tradingview.com/x/DjsN6dCZ/
  12. goshawk

Dolar yine artti bir anda butun parcalar firladi

anladım. korkuyorum. ben de senin gibi düşünüyorum bazı zamanlar. umarım haksız çıkarız.
  13. goshawk

Dolar yine artti bir anda butun parcalar firladi

keşke dolarla maaş alsaydım. neyse dün kardeşime 689 TL'ye b450 tomahawk max aldık, bugün 816 tl. bir kişinin bakanlık iddialarının hatta adının anılmasının ülke ekonomisini bu kadar etkilemesi çok üzücü bir şey. sandıkta tepkimizi koyalım lütfen.
  14. goshawk

Dolar 6.93 Oldu!

biz Türkler vergi öderiz.
  15. goshawk

Dolar 6.93 Oldu!

bi de vergilerden.
  16. goshawk

Dolar 6.93 Oldu!

bodruma yapıyoruz şuanda. evet arkadaşlar biraz daha sıkalım dişlerimizi. 2. saray da bitti mi 2023 süper güçe hazırız
  17. goshawk

Öneri Türk Lirası Nasıl Değer Kazanır ?

özgür demirtaş'ın konuyla alakalı güzel söylemleri var. internetten bulabilirsiniz.
  18. goshawk

Kısa süre içerisinde kar ettirebilecek yöntemler nelerdir?

yüksek risk yüksek kazanç getirir. kısa sürede kazanmak istiyorsan yüksek risk alman lazım.
  19. goshawk

Neye Yatırım Yapılmalı

(y)
Top Bottom