Neler Yeni

Ekonomi nereye gidiyor?

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,947
İsim
tümen dağ

Abi bizde söyleyemiyoruz işte bizim yerimize sen bir şeyler söyle konu kapansın :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

25i de gorur 30u da 90ı da gelişme olmadıkça
1653390642646.png

Farway

80+ Silver
Selamlar ekonomi çok eyi.

Proletarya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
919
İsim
Proletarya
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Bileşenleri
Umarım bu günleri aramayız...

ÖmerS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
Ömer SARLUGİL

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Abi bizde söyleyemiyoruz işte bizim yerimize sen bir şeyler söyle konu kapansın :D

25i de gorur 30u da 90ı da gelişme olmadıkça
Üretim olmadıkça her şey olur

Coolpanda

80+ Silver
Arkadaşlar dolar %40 artmış olsa bile ürünler % 80 üzeri artıyor. Bunun dolar artışı ile alakasını @Abdullah Hacıgül youtube kanalında açıkladı. Bir izleyin isterseniz derim. Devletin politikaları bir yana fırsatçılıkta zirve yapmış satıcıların çok daha fazla payı var bu işlerde. Konu siyaset değil deyip siyasete kapı aralamak bu forumda olmamalı bence. İrdeleme yapılacaksa satıcıların ve doların artışlarını araştırıp konuşalım. Devlet hepimizin hepimiz aynı gemideyiz. Unutmamak gerekli diye düşünüyorum. Saygılarımla.
Hepsiburada'da satış yapan bir magazada çalıştım bir süre. Adamların mantık şu; mesela dolar 10₺ ise adamlar fiyatlandırmayı 12₺ üzerinden yapıyor kendilerini garantiye almak için (kur dalgalanmasindan korunmak için, yarın düşer iner çıkar zarar etmemek için).

TİTAN.

80+ Platinum
yav siz z kuşağı hep böylesiniz anca şikayet edin ne şükür var ne bir şey bune kardeşim ben yağ ve ekmek kuyruklarında beklemişim siz lüks içinde yazıyorsunuz abdülhamidi anlayamadık osmanlı gitti ama bu sefer asla allahın izniyle gerekirse soğan ekmek yerim davamdan dönmem devletimizi yıkamayacaksınız, ezanlarımızı susturamayacaksınız, bu ülkeye diz çöktüremeyeceksiniz.
Şaka ironi

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
ekonomi bayır aşağı gidiyor.

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bende senin hayatında "ironi" kelimesini duymamış. Sosyal medyada vakit geçirmekten sabahtan akşama kadar insanlara kurulup. Yeni üye olduğu teknoloji forumunda bile tanımadığı insanları cahillikle suçlayan bir ********** olduğunu pardon her alanda ********** olduğunu düşünüyorum 😄

Beyin fukarası seni. Kaybol şimdi çapsız
görüşürüz boomer 😃🤌

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,227
İsim
Ahmet Sevinç
Arkadaslar bu sabah uyanmamla birlikte doların 16 TL yi geçtiğini gördüm ve ilk işim bilgisayar fiyatlarını incelemekti.
Dün tam 6000 liraya aldığım laptop şuan kaç lira olsa beğenirsiniz?Alıntıyı görüntüle

Evet tam 9400tl. Cidden ülke cok kotu yerlere gidiyor. Dolar 30 kuruş artınca 3000 lira zam yapıldığını hiç görmemiştim gerçekten. Allah yardımcımız olsun dostlar, yolumuz yol değil.
siyasete girmek istemiyorum ama milletimizde şükürsüzlük var diyen kişiye burdan özel selamlarımı yollamak istiyorum.
Allah yardımcımız olsun dostlar, yolumuz yol değil.
hocam yurtdışındamı yaşıyon sen 🧐

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,671
Üyeler
149,251
Son üye
ahekwhejwhbd
Top Bottom