Neler Yeni

Ekonomi nereye gidiyor?

MrYılmazer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
372
İsim
Yusuf Yılmazer
yav siz z kuşağı hep böylesiniz anca şikayet edin ne şükür var ne bir şey bune kardeşim ben yağ ve ekmek kuyruklarında beklemişim siz lüks içinde yazıyorsunuz abdülhamidi anlayamadık osmanlı gitti ama bu sefer asla allahın izniyle gerekirse soğan ekmek yerim davamdan dönmem devletimizi yıkamayacaksınız, ezanlarımızı susturamayacaksınız, bu ülkeye diz çöktüremeyeceksiniz.
troll yapiyor

betaqm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
BeTa
13000 e topladığım kasa 6 ay sonra 17000 olmuş gerçekten bu zamandan sonra bilgisayar almak çok zor

Cermenbey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,119
İsim
Semih
Siz isterseniz kuru ekmek soğan isterseniz donsuz gezin kardeşim. İsterseniz çocuklarınızı 30 yıl makarnayla BES LE YİN. İmanlı olmakla cahil olmak arasında dağlar kadar fark var
Birader esas cahillik senin gibi "aynen öyle kardeşim, adamsın" yazısından benim soğan ekmek yiyor olammaı ve çoçuklaırmı makarnayla beslemem gerektiği çıkarımlarını elde etmiş kelimenin gerçek anlamıyla "Cahil-Cühela" lara denir :)
Bir de cehaletin en net belirtilerinden biri insanları mesnetsiz cahillikle suçlamaktır.

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Sadece topu malum partiye atmak haksızlık olur.

Millet olarak çok fırsatçıyız, her kozu kullanıp kârı arttırmanın peşindeyiz.

Deprem zamanı 1 paket makarnayı 20-30 TL'ye satan milletten zaten ne beklenir...

Ayrıca vatan her zaman pahalıdır fiyat olarak, arkadaş üstte gerçek fiyatı atmış zaten.
Tabii, milletimiz de fırsatçı. Sözde müslüman milletiz ama gel gör ki hiç öyle değil.

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,243
İsim
SEYF
Uygunsuz davranış
Birader esas cahillik senin gibi "aynen öyle kardeşim, adamsın" yazısından benim soğan ekmek yiyor olammaı ve çoçuklaırmı makarnayla beslemem gerektiği çıkarımlarını elde etmiş kelimenin gerçek anlamıyla "Cahil-Cühela" lara denir :)
Bir de cehaletin en net belirtilerinden biri insanları mesnetsiz cahillikle suçlamaktır.
Yukarıda ki desteklediğin adam için yazdım. Ha senin farkın var mı pek sanmıyorum. Cahil cermenbey. Anlama kıtlığınız var her alanda ^^

Cermenbey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,119
İsim
Semih
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
Yukarıda ki desteklediğin adam için yazdım. Ha senin farkın var mı pek sanmıyorum. Cahil cermenbey. Anlama kıtlığınız var her alanda
Bende senin hayatında "ironi" kelimesini duymamış. Sosyal medyada vakit geçirmekten sabahtan akşama kadar insanlara kurulup. Yeni üye olduğu teknoloji forumunda bile tanımadığı insanları cahillikle suçlayan bir ********** olduğunu pardon her alanda ********** olduğunu düşünüyorum 😄
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yukarıda ki desteklediğin adam için yazdım. Ha senin farkın var mı pek sanmıyorum. Cahil cermenbey. Anlama kıtlığınız var her alanda ^^
Beyin fukarası seni. Kaybol şimdi çapsız

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,243
İsim
SEYF
Uygunsuz davranış
Bende senin hayatında "ironi" kelimesini duymamış. Sosyal medyada vakit geçirmekten sabahtan akşama kadar insanlara kurulup. Yeni üye olduğu teknoloji forumunda bile tanımadığı insanları cahillikle suçlayan bir ********** olduğunu pardon her alanda ********** olduğunu düşünüyorum 😄
Mesaj otomatik birleştirildi:

Beyin fukarası seni. Kaybol şimdi çapsız
En başta yazdığımız gibi İnsanların ironiyi kaldıracak durumu mu var? yazdık. Ve senin gibi engelli insanlarla uğraşmak zevk verici.

Cermenbey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,119
İsim
Semih
En başta yazdığımız gibi İnsanların ironiyi kaldıracak durumu mu var? yazdık. Ve senin gibi engelli insanlarla uğraşmak zevk verici.
Seni engelliyor ve insanlara hakaret etmekten keyif aldığını zannettiğin o üzücü hayatında mutsuzluk ve başarısızlıklar diliyorum :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,120
Üyeler
152,617
Son üye
Handan Şahin
Top Bottom