Neler Yeni

Ekonomi nereye gidiyor?

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Arda Başarır
Sistem almak için 3 ay sürem vardı, artık 3-4 yıl sürer herhalde..

lil musty

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Konuya yazmış kişilerin %20-25'i banlanmış :D

Kanka zamanında sıfır 12.5K'ya aldığım laptop şu an 2. El olmasına rağmen 16-17K.

Hklnc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Halil ibrahim
Arkadaslar bu sabah uyanmamla birlikte doların 16 TL yi geçtiğini gördüm ve ilk işim bilgisayar fiyatlarını incelemekti.
Dün tam 6000 liraya aldığım laptop şuan kaç lira olsa beğenirsiniz?Alıntıyı görüntüle

Evet tam 9400tl. Cidden ülke cok kotu yerlere gidiyor. Dolar 30 kuruş artınca 3000 lira zam yapıldığını hiç görmemiştim gerçekten. Allah yardımcımız olsun dostlar, yolumuz yol değil.
siyasete girmek istemiyorum ama milletimizde şükürsüzlük var diyen kişiye burdan özel selamlarımı yollamak istiyorum.
Sistem toplamak hayal oldu

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Sistem almak için 3 ay sürem vardı, artık 3-4 yıl sürer herhalde..
Hocam ben taa 3 yıl onceden baslamıstım bu bilgisayar almak için girişimlere, 3 yıl once tam 8 ayda excalibur alabiliyordum çalışıp. anca dun aynı paradan honor magicbook alabildim. yani 3 yıl evvel aynı paraya excalibur alınabilirken suan i3 islemcili magicbook.
Konuya yazmış kişilerin %20-25'i banlanmış :D

Kanka zamanında sıfır 12.5K'ya aldığım laptop şu an 2. El olmasına rağmen 16-17K.
Marka model nedir hocam?
Sistem toplamak hayal oldu
aynen oyle.

Robin Buckley

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,506
İsim
Çağrı
Instagram
balcikcagri
Steam
1152560674
Discord
Çağrı#6760

Moon Knight

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
445
İsim
Orhan Karaoğlan
İlgilendiği Kategoriler
yürüyüş bilgisayar doğa kitap
Ekonomi gözlerde ki ışıltıdır :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
ragnar oğlu tarkan
hiç iç açıcı bir yere gitmediği kesin üzülerek bir an önce kendi ülkemden gitmek, daha rahat bir şekilde yaşamak istiyorum..

yigitern

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
504
İsim
yigitern
Arkadaslar bu sabah uyanmamla birlikte doların 16 TL yi geçtiğini gördüm ve ilk işim bilgisayar fiyatlarını incelemekti.
Dün tam 6000 liraya aldığım laptop şuan kaç lira olsa beğenirsiniz?Alıntıyı görüntüle

Evet tam 9400tl. Cidden ülke cok kotu yerlere gidiyor. Dolar 30 kuruş artınca 3000 lira zam yapıldığını hiç görmemiştim gerçekten. Allah yardımcımız olsun dostlar, yolumuz yol değil.
siyasete girmek istemiyorum ama milletimizde şükürsüzlük var diyen kişiye burdan özel selamlarımı yollamak istiyorum.
kötüye gidiyor der susarım sonu hayrı alamet değil.

seniyazdim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
Ali Arslan
ekonomimimiz luna coin gibi herkes tam bitti bu kadardan daha kötü olamaz diyor ama sonra yine daha kötü oluyor

TrackVoice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,226
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice
Gençler beni cumhurbaşkanı yapın ekonomiyi şahlandırayım suriyenin kuzeyi tamamen güvenilir ve kuzey ırakta güvenilir olsun suriyelileri yavaş yavaş gönderirim. Biraz Türkte gönderip Türk toprağı yaparım asimile ederim. Gerçekten okuyan bakanları atayayım. Ülkeyi sadece Türklük için yönetirim. En büyük değişiklik ise 1960 yılında Abd'ye teslim edilen eğitim sistemini kaldırıp hakiki gerçeği yansıtan Coğrafya, Tarih ve diğer dersleri düzenlettiririm.

Top Bottom