Neler Yeni

Ekonomi nereye gidiyor?

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,208
İsim
Mert Can Ergün
1653410696522.png

1653410775436.png

radasamara

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,713
İsim
rada
yav siz z kuşağı hep böylesiniz anca şikayet edin ne şükür var ne bir şey bune kardeşim ben yağ ve ekmek kuyruklarında beklemişim siz lüks içinde yazıyorsunuz abdülhamidi anlayamadık osmanlı gitti ama bu sefer asla allahın izniyle gerekirse soğan ekmek yerim davamdan dönmem devletimizi yıkamayacaksınız, ezanlarımızı susturamayacaksınız, bu ülkeye diz çöktüremeyeceksiniz.
Güldürdün sağol :D

Joker_06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Ahmet Özsu
Arkadaslar bu sabah uyanmamla birlikte doların 16 TL yi geçtiğini gördüm ve ilk işim bilgisayar fiyatlarını incelemekti.
Dün tam 6000 liraya aldığım laptop şuan kaç lira olsa beğenirsiniz?Alıntıyı görüntüle

Evet tam 9400tl. Cidden ülke cok kotu yerlere gidiyor. Dolar 30 kuruş artınca 3000 lira zam yapıldığını hiç görmemiştim gerçekten. Allah yardımcımız olsun dostlar, yolumuz yol değil.
siyasete girmek istemiyorum ama milletimizde şükürsüzlük var diyen kişiye burdan özel selamlarımı yollamak istiyorum.
İleriye gitmediği çok aşikar 2023 seçimlerine kadar her türlü üründe 2x-4x civarı bekliyorum. YTD! :)

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,344
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK
Arkadaslar bu sabah uyanmamla birlikte doların 16 TL yi geçtiğini gördüm ve ilk işim bilgisayar fiyatlarını incelemekti.
Dün tam 6000 liraya aldığım laptop şuan kaç lira olsa beğenirsiniz?Alıntıyı görüntüle

Evet tam 9400tl. Cidden ülke cok kotu yerlere gidiyor. Dolar 30 kuruş artınca 3000 lira zam yapıldığını hiç görmemiştim gerçekten. Allah yardımcımız olsun dostlar, yolumuz yol değil.
siyasete girmek istemiyorum ama milletimizde şükürsüzlük var diyen kişiye burdan özel selamlarımı yollamak istiyorum.
Ekonomi gitmiyor

PaLaaX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,831
İsim
𝓐𝓭ı 𝓨𝓸𝓴 𝓝𝓪𝓶ı 𝓥𝓪𝓻
Discord
𝑃𝑎𝐿𝑎𝑎𝑋#7322

Ekonomi gitmiyor yanlışın var :D

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,330
İsim
Ahmet Sevinç

Satriani

80+ Bronze
E biz alacaksanız imkan varsa bugün alın diye boşa demiyoruz ki, bak bugün pahalı diye bunu da almayan ertesi gün 13K' ya alır :D

Dolar

80+ Silver
Dolar yükselmeden önce rte: bunlara göre dolar 10 tl olacak
Dolar yükseldikten sonra rte: maaşını dolarla mı alıyorsun?

Besim Tibuk

80+ Gold
yav siz z kuşağı hep böylesiniz anca şikayet edin ne şükür var ne bir şey bune kardeşim ben yağ ve ekmek kuyruklarında beklemişim siz lüks içinde yazıyorsunuz abdülhamidi anlayamadık osmanlı gitti ama bu sefer asla allahın izniyle gerekirse soğan ekmek yerim davamdan dönmem devletimizi yıkamayacaksınız, ezanlarımızı susturamayacaksınız, bu ülkeye diz çöktüremeyeceksiniz.
Biznillah inşallah.
31 yıl da geçse 3131 yıl da geçse Reis'ül Cumhur-u Rûm'u desteklemeye devam.
Soğan ekmek biraz pahalı ama ekmek de yeterli inşAllah.
2031 gelsin herpsi
kıskanacak.
20220522_110614.jpg

Parlak

80+
😁😁😁

Top Bottom