Arama sonuçları: *

• Users: sevo16
  • In Ethereum
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. S

Monster Tulpar T7 V22.1 RTX3060 ile mininge başladım gelin yardımlaşalım.

teyit etmek için soruyorum nasıl olmalı payout ayarları
  2. S

söylediğiniz videoda bir detayı kaçırmışım tekrar izleyince düzelttim şuan sabit 45 mhs sıcaklık 58 derece.
  3. S

Win 11 olacaktı 12yi nerden uydurmuşum :) 89.3 watt çekiyor sıcaklık sizinle aynı aralıkta 58-60 arası üstünü görmedim bu saate kadar. ortalama 39.5 mhs görüyor acaba kullandığım lolminer ile mi alakalı
  4. S

Teşekkürler yorum için. Şuan için önerdiğiniz videodaki adamlar ile birlikte 39-43 mhs arası alıyorum sıcaklık 59-60 derece arası ve WİN12 ile ile acaba WİN10 yüklesem veya ayarları değiştirsem faydası olur mu yoksa sağlıklı olarak alınacak değerler bunlar mı.
  5. S

teşekkür ederim yorumun için. peki ne zamandır yapıyorsun karşılaştığın olumsuz bir durum oldu mu? Birde aylık getirisi götürüsü nedir? İnternetteki hesaplar gerçek hayattaki ile tutuyor mu ?
  6. S

Arkadaşlar herkese merhaba Öncelikle kripto, mining vs bu işlere çok uzağım. iş yerinden bir arkadaşın tavsiyesi ile laptop boşta duracağına mining yapsın diye başladım. Bugün deneme amaçlı başladım WİN12 ile ethermine havuzunda lolminer ile kazıyorum. 39-40 mhs arası alıyorum. ancak...
Top Bottom