Arama sonuçları: *

1. A

Coinler düşmüşken alınır mı yoksa beklemeli miyiz

hiç bulaşma kazansan bile başkalarının parasını almış olacaksın kimseye tavsiye etmiyorum. btc 1 tl'ye bile düşse yükselme ihtimali %100 bile olsa alma sakın. şuan ağlayanların nerdeyse tamamı zenginlik peşinde koşanlar. 1 yatırayım 1000 kazanayım düşüncesinde olanlar
  2. A

USDT ikinci UST mi oluyor?

Para değer kaybetmesin diye usdt aldım o bile çöktü bu kriptoda gerçekten hayır yok usdt yerine gelsin satıcam. bilsem gram altına basardım parayı bankada dursaydı öyle.zaten hepi topu 12k para var oda çöpe gitmesin başka param yok :F:
  3. A

😮Kripto'da şok! Luna Coin %99 düştü!

kriptonun ne olduğuyla ilgilenmiyorum sistemi bizi ilgilendirmez insanların çoğunun ne amaçla kullandığını biliyorum kolay yollan para kazanmak. evet ben de kolay yoldan para kazanmak için atladım boğa sezonunda çok fazla kar edebilirdim en dandik meme coin bile %400 kar bırakıyordu ama...
  4. A

sana kumar olmadığını düşündüren şey nedir ? ha şunu söyliyebilirsin biraz daha tecrübeli kişilerin ve balinaların(tecrübeye gerek yk parası yeter) tecrübesiz kişileri soyup soğana çevirdiği bir masa diyelim. 1-50 kaldıraçlı sistem zaten tamamen kumar hatta kumarın bile ötesi. birbirlerini...
  5. A

insanların bu tür kumar masalarında kaybetmeleri üzücü umarım ekran kartı fiyatları düşerde sevinen kumarcılar değil biz oluruz
Top Bottom