Arama sonuçları: *

1. AhmetN

Youtube, İnstagram, Twitter gitti !!! Ne oluyor?

Niye böyle bir şey yapıyorlarki
  2. AhmetN

Televizyona Disney+ Nasıl Eklerim

google play yoksa yükleyemezsin
  3. AhmetN

Gece Sürekli Çaldıran Numara

Muhtemelen biri whatsappınıza erişmeye çalışıyor çift adımlı doğrulama yerinde bir karar
  4. AhmetN

Twitter tayfa neden böyle

Tarafsız sayfaların maç gönderilerinin yorumlarını pek bakmanı önermem. Genelde toksikler oluyor. Ben sadece kendi takımımım veya başka takımların sayfalarına yorum yapıyorum. Böyle tarafsız sayfalarda yüzbinlerce sorunlu tip var
  5. AhmetN

Instagram'da Takip Sınırı Var mı?

Saçmalık. Benim arkadaşım kendine 15K bot vermişti ve bir şey olmamıştı.
  6. AhmetN

Youtube sağdaki Videolar gözükmüyor

Silip tekrar yükleyin
  7. AhmetN

Uygun Fiyata Satılan Netflix Hesabı

Sorun kartta o kadar para yok. İndirim yapmıyor geri ödeme veriyor. Yani ilk önce normal satın alıyorum sonra yarısını geri veriyor.
  8. AhmetN

Standart paket almak istemiyorum. 480p çamur gibi oluyor. VPN sorun olmasa kaçak izlicem ama o da sorun.
  9. AhmetN

Geri ödeme yapıyor. Papara karta da var o.
  10. AhmetN

Şu anda kartta 20 TL var. Uygun fiyata netflix alabileceğin site veya instagram hesabı var mı? Yurtta olduğum için karta para yükleyemiyorum.
  11. AhmetN

Netflix Hesap Arkadaşı

Netflix alacak veya almayı düşünen varsa 4 kişi birleşip almayı düşünelim. Tek kişilik paket 26.99 ve SD çözünürlükte. Onun yerine 4 kişi birleşip özel paketini alırsak hem aylık 13 TL ödeyeceğiz hem de UHD çözünürlükte kullanabileceğiz. Eğer benim gibi düşünen varsa iletişim kuralım.
  12. AhmetN

siber suçlar şikayet dilekçe sitesi gerçek mi ?

Doğru site olabilir. PalaDayı'nın dediğine bakma raporla geç.
  13. AhmetN

Ortak Netflix Kullanacak

AhmetN#1122
  14. AhmetN

Ortak Netflix Kullanacak

Tosla yok ama alabilirim ücretsiz sanırım.
  15. AhmetN

Ortak Netflix Kullanacak

Telefonu yavaşlattığında harici bir depolama kullanamıyorum. O zaman benim için tek çare yeni telefon.
  16. AhmetN

Ortak Netflix Kullanacak

Hmm, peki ödeme nasıl yapacağız? Herkes ayrı mı ödeyecek yoksa parayı birine atıp o mu ödeyecek? 3 kişi olursak ben de alabilirim. Ayda 15 TL verebilirim.
  17. AhmetN

Ortak Netflix Kullanacak

Peki normal bir film gibi mi yer kaplıyor yoksa daha az mı? Çünkü yurtta kalıyorum ve interneti berbat. Eve geldikçe indirip yurtta izlemeyi düşünüyorum. Telefonumda 500 MB falan boş yer var.
  18. AhmetN

Ortak Netflix Kullanacak

Aklımda bir soru var; birden fazla kişi aynı anda izleyebiliyor mu? Ve filmleri vs. indirince telefonun depolamasını mı kullanıyor?
  19. AhmetN

Instagram Sayfamı nasıl daha da büyütebilirim ?

Evet, zaten parasız büyütmek istiyorsanız kendi emekleriniz ile uzun zaman sabır etmelisiniz. Tabi ki disiplinli bir çalışma ile.
  20. AhmetN

Instagram Sayfamı nasıl daha da büyütebilirim ?

En basit ve etkili yol reklamdır.
Top Bottom