Arama sonuçları: *

1. McQueen95

Bu uyarı nedir virus vb bir şey olabilir mi ?

Facebook açıkken telefonu cebime koymuştum 4 5 tane bildirim geldi ekranı açtığımda böyle bir şey yazıyordu 4 5 kere kapattım aynı bildirimden fazlaca gelmiş yani sebebi nedir face ile mi alakalı bilgisi olan var mı domain falan yazıyor ?
  2. McQueen95

HESAP NEDEN DURDUK YERE KAPANIR ? (YARDIM)

zaten ilk doğrulama geldi maile kod gönderip doğrulama istedi girdim sonra telefona kod geldi onu da girdim hemen arkasına mail geldi hesabınızı kapattık diye
  3. McQueen95

HESAP NEDEN DURDUK YERE KAPANIR ? (YARDIM)

Arkadaşlar merhaba işyerimin adına bir instagram hesabı var (emlak hesabı) paylaştığım tek şey satılık ve kiralık pörtföyler haricinde haftasonu cuma vb özel günlerin görselleri. az önce durduk yere bir mail geldi hesabını kapattık diye bir emlak sayfası neden kapanır ? sebebini görebilir miyiz...
  4. McQueen95

Linkedln şirket hesabı açamıyorum

şirkette linkedln e kayıtlı 1 kişi var
  5. McQueen95

vallahi usta anlamadım ilk defa linkedln hesabı oluşturdum bi kendi profilimi oluşturdum sadece
  6. McQueen95

Arkadaşlar linkedln hesabı açtım ama şirket oluştur kısmında herşeyi doldurduktan sonra şu hatayı alıyorum bilgisi olan var mı
  7. McQueen95

İnstagram'da isim hakkı yüzünden tehdit edildik. Yardım.

isterse çalabilir instagramdan telif atmak dışında hiçbir yasal yükümlülüğü yok
  8. McQueen95

İnstagram'da isim hakkı yüzünden tehdit edildik. Yardım.

bu mesajları atan arkadasın kullanıcı adını alabilir miyim :DD
  9. McQueen95

İnstagram Açılmıyor ?

erişim yasağı var
  10. McQueen95

Youtube videoları sizde açılıyor mu?

patlamadan dolayı erişim yasağı geldi düzelir birkaç saate
  11. McQueen95

Bunu kime şikayet edebilirim?

dostum herkes kendine yakışanı yapar dolaba şikayet edebiliyorsan et engelle geç çok takılma böyle şeylere
  12. McQueen95

Arkadaşlar İnstagram Hesabım Kapatıldı

kanıtlasan bile mail sistemleri çok yavaş botlarla yazışıyorsun :d
  13. McQueen95

Arkadaşlar İnstagram Hesabım Kapatıldı

bu taktik eskimiş sanıyordum ama eskimemiş :D instagram algoritmasının yasakladığı fotoğraf ve metinler var örneğin bi paylaço fotoğrafı vardı pedofili hastalığını mı tetikliyomuş neymiş pp yaptığınız an saniye sürmeden hesabınız kapanıyor :D açılma ihtimali de %1 falan çünkü instagramın katı...
  14. McQueen95

Discordda kanal silemiyorum

kardesim anladım onu silemiyorsan botlarla uğraşmak istemiyorsan kanalı tutup en aşağı atacaksın diyorum
  15. McQueen95

o zaman kanalları gizliye alıp en aşağıya atacaksın afk odası falan varsa :)
  16. McQueen95

botların hepsini at ondan sonra kullanacağın botları al çok zor değil zaten tek bi siteden hepsini alabiliyorsun ve çoğunun komutları genel olarak aynı
  17. McQueen95

Spotify ogrenci hesabinda okulum yok

alamazsin :D
  18. McQueen95

Yotube yorumlar gözükmüyor

yorumlara yapılan yanıtları da sayıyor olabilir mi
  19. McQueen95

Instagram İNSTAGRAM MAVİ TİKİN AMACI

sıkıntı yok kankam iyi forumlar :D
  20. McQueen95

Instagram İNSTAGRAM MAVİ TİKİN AMACI

kanka sana demedim mail atan adam için kullandım o cümleyi :D