Neler Yeni

Arkadaşlar İnstagram Hesabım Kapatıldı

Diyonel

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
666
İsim
Dionnel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ait her şey
Arkadaşlar birisi geldi dm'den yazdı profiline şunu yaz diye ben yazdım sonra baktımki bu hesap kapatma methoduymuş hesabım kapandı nasıl geri açabilirim. bana dediki arkadaşım için edit yapıcam bunu yazar mısın yardımcı olmak isterken hesabım kapatıldı ne yapabilirim tavsiye verir misiniz

BIGGZ

80+ Bronze
Açılmaz bir daha büyük ihtimalle

Desteğe e-posta falan atabilirsin ama 3000 yılda dönecekleri için hiç uğraşma

Mellow_.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
Azad Altun
Instagram
azad._.altunn
Steam
azad_altunn
Twitter
azad_altunn
Discord
azad_altunn
Reddit
azad_altunn
Arkadaşlar birisi geldi dm'den yazdı profiline şunu yaz diye ben yazdım sonra baktımki bu hesap kapatma methoduymuş hesabım kapandı nasıl geri açabilirim. bana dediki arkadaşım için edit yapıcam bunu yazar mısın yardımcı olmak isterken hesabım kapatıldı ne yapabilirim tavsiye verir misiniz
GEÇMİŞ OLSUN (yetkililerle görüşün yardımcı olurlar büyük ihtimalle)

Diyonel

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
666
İsim
Dionnel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ait her şey
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

McQueen95

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
750
İsim
ömer eren ilkaya
Instagram
Erenilkaya
Steam
McQueen
Twitter
bayanmayanbay
Discord
bayanmayanbay#2566
bu taktik eskimiş sanıyordum ama eskimemiş :D
instagram algoritmasının yasakladığı fotoğraf ve metinler var
örneğin bi paylaço fotoğrafı vardı pedofili hastalığını mı tetikliyomuş neymiş pp yaptığınız an saniye sürmeden hesabınız kapanıyor :D açılma ihtimali de %1 falan çünkü instagramın katı kurallarını ihlal etmiş oluyorsunuz büyük ihtimal o arkadaş da sana böyle bi numara yapmış hiç uğraşma yeni hesap açıp kasmaya bak :D

Diyonel

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
666
İsim
Dionnel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ait her şey
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bu taktik eskimiş sanıyordum ama eskimemiş :D
instagram algoritmasının yasakladığı fotoğraf ve metinler var
örneğin bi paylaço fotoğrafı vardı pedofili hastalığını mı tetikliyomuş neymiş pp yaptığınız an saniye sürmeden hesabınız kapanıyor :D açılma ihtimali de %1 falan çünkü instagramın katı kurallarını ihlal etmiş oluyorsunuz büyük ihtimal o arkadaş da sana böyle bi numara yapmış hiç uğraşma yeni hesap açıp kasmaya bak :D
2 yıldır hesabı kullanıyordum instagrama onu birinin bana yazdırdığınıda kanıtlayabilirim

McQueen95

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
750
İsim
ömer eren ilkaya
Instagram
Erenilkaya
Steam
McQueen
Twitter
bayanmayanbay
Discord
bayanmayanbay#2566

BaşaramadıkAbi

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Biraz zor açılır g.o

Top Bottom