Arama sonuçları: *

1. Rotangar

TikTok Algoritması Nasıl Çalışıyor?

Aslında çok garip bi algoritma var bana kalırsa bazı hesaplar çok öne çıkarken bazılarında en kaliteli içeriğide yapsanız 1 kişinin önüne çıkarmıyor.Hesabın tutması lazım.Yıllar önce oyun taktik videosu yüklemiştim 30k izlenmişti 1 günde mesela.
  2. Rotangar

İnstagram dm den atılan fotoğrafa ulaşma

2 kez bakımlık fotoğraf atılmıştı bu fotoğrafa tekrar bakmam lazım nasıl bakabilirim
  3. Rotangar

reddit forum mu sosyal medya platfor mu mu?

Sosyal medya aslında ama çok karmaşık bi mekan hertürden içerik ve insan var.Yasal deepweb diyebiliriz.
  4. Rotangar

Instagram hesabıma giremiyorum.

Hocam neden böyle bi sonuca vardınız doğrulamk için yolluyor diye biliyorum instagram. 1673128421 Bendede aynısı geliyordu o mailinde şifresini unutttum girmiyom.
  5. Rotangar

Linktree qr kod değişiyormu

Köprü olsuğunu biliyorumda cümledeki anlamını anlamadım
  6. Rotangar

bridge ?
  7. Rotangar

linktree ye linkleri ekledikten sonra qr kod oluşturuyor.Bu qr kod zamanla değişiyormu yoksa hep kalıcımı ona göre sweate bastırıcam.
  8. Rotangar

Bu forumda imzamızı nasıl değiştiriyorduk?

sağ üstten profiline tıkla imza kısmı var
  9. Rotangar

Youtube'da müzik mixlemek telif ihlalimi.

Bu videodaki gibi müziklere slow/speed versiyon yapıp yayınlamak bildiğim kadarıyla telif olmuyor ama para da kazanamıyomuşuz öylemi? 1657122748 Up
  10. Rotangar

Linkedin hesabımı değerlendirirmisiniz.

https://www.linkedin.com/in/rotangar/ Hesap burda mevcut şehir ve okul bilgilerini salladım genel olarak yetenekleri vesayre değerlendirirseniz sevinirim. 1655505010 Not:Siteyi açınca üyelik isterse geri diyin benim hesaba gider üyelikte istemez. 1655505171 Üye olmanın ilk iki aşamasını yapıp...
  11. Rotangar

Steam hesabım çalındı yardım

direk e posta at yazmaz ztn gerekli yerleri seç devam et sen
  12. Rotangar

Kanka steamin kendisini yapmican steam desteğe yazıcan 1 e 1 sana mail atıcak türk bi çalışan.Ona durumu anlat o senden gerekli bilgileri ister verirsen hesabı açarlar. 1655394142 Steame girince en üstte yardım var.Uygulamada açılmıyosa internet sitesinden gir steame.YArdım kısmına tıkla steam...
  13. Rotangar

Steam destek çalışanımı etmiyor ?
  14. Rotangar

Benimde başıma geldi.Direk steam desteğe yaz.Satın alımlar için kayıtlı olan kredi kartı bilgisini vesayre soruyolar.İstedikleri bilgileri doğru verirsen açarlar.
  15. Rotangar

Beni hunharca eleştirin

Ses tonu doğuştan gelsede diksiyon eğitimi alsnaız çok güzel durur.Başarılar.
  16. Rotangar

BUGÜN D.A FORUMUN 2. YILI

kutlu olsun
  17. Rotangar

discord sizde de çöktü mü?

bende sorun yok
Top Bottom