Arama sonuçları: *

1. cr4ck

Discord bir sunucuya ne zaman girdiğimizi öğrenme?

Sunucudaki profilinde yazar.
  2. cr4ck

Twitch reklamları engelleme?

Ustam hangi birine abone olacağız?
  3. cr4ck

Youtube kanalımı değerlendirirmisiniz

Güzel bir arayüz tasarlasan daha iyi olabilir bence, video biraz fazla sade gibime geldi. Şarkının adının yazdığı bir köşe veya beat'e uygun bir görsel şekil gibi. NoCopyRightSounds vb. kanallardaki gibi şeylerden bahsediyorum, ayrıca kanalın adını da videoya koyabilirsin. Bu arada resimleri...
  4. cr4ck

Instagram ekran kayması

Siyah tema ve bildirim kapatma özelliği geldi geçen gün.
  5. cr4ck

Instagram ekran kayması

Tıkladığım çoklu resimli postlarda bozuluyor, yapılan yorumları görmek için bildirimlere tıklayınca hiçbir şey olmuyor. İnstagram kadar bozuk bir uygulama görmedim, güncelleme beklemekten başka yapılacak bir şey yok sanırım.
  6. cr4ck

Bant daraltma uygulaması VPN ile aşılabiliyor

Ben zaten kullanıyordum eskiden beri, o yüzden herhangi bir yavaşlamaya maruz kalmadım. He bu arada benim kullandığım cloudflare dnsi 1.1.1.1 1.0.0.1
  7. cr4ck

Bant daraltma uygulaması VPN ile aşılabiliyor

Halden anlayan biri sonunda.
  8. cr4ck

Instagram !DÜZELDİ! Instagram Hesabım Neden Askıya alındı

Birkaç sayfa bu konuda haber yaptı. Genel bir problem ve instagram kaynaklı olduğu düşünülüyor.
  9. cr4ck

Youtube'da Yorum Sorunu

Sağ üstte profil resmine tıklayıp kısıtlı modu kapatın.
  10. cr4ck

Netfilix dizi önerisi

Lupin
  11. cr4ck

Instagram İnstagrama alttaki siyahlık

Bende de redmi note 8 var, 1 seneye yakındır o siyah yer duruyordu. Son telefon update'i ile düzeldi kendiliğinden.
  12. cr4ck

Brave nasıl bir tarayıcıdır?

Konu hazır zortlamışken kullanan, geçen, memnun kalanınız oldu mu?
  13. cr4ck

Telefonunu Çıkar' Diyen Adamın Ağzına Telefon Soktular

"Düzgünce fikir söyleyip anlatmayı beceremez oldular." diyorsun da anlayanı geçtim dinleyen bile yok. Ha bu saygısızlık yapmadığı anlamına gelmiyor, o konuda haklısın.
  14. cr4ck

Discord - Spotify dakika-süre bugu

Şarkıyı durdurup tekrar başlatmayı ya da "Bağlantılar" kısmından spotify'ı devre dışı bırakıp tekrar aktif denedin mi?
  15. cr4ck

Netflix altyazı üstte çıkıyor

Hesap ayarlarına giriş yapıp düzeltebiliyordun galiba.
  16. cr4ck

ben dıscorda soundpad kullanıcam ama sesı cok fazla

Dosya > Tercihler > Ses seviyesini düşür. 1621411597 Sağ üstten kısınca sadece kendine gelen ses kısılıyor diye biliyorum.
  17. cr4ck

İnstagarm da hikayeme bakanlar neye göre sıralanıyor?

Baktığı süre sanırım. Mesela hikayeye ilk gören kişi en altta gibi gibi.
  18. cr4ck

TikTok kullanıyormusunuz? Forumda TikTok kullanım oranı.

yabancıların tiktoklarına nadiren de olsa bakıyorum güzel içerikler olabiliyor. güzel içerikten kastım orasını burasını sallayıp, gösterenler değil.
  19. cr4ck

Youtube'da nasıl hızlı büyünür?

-Videolarını mümkün olduğunca çok uzun tutma min 10 max 20 dakika ideal bence (survival tarzı oyunlar oynuyorsan o ayrı tabii de) -Rekabetçi oyunlarda güzel vuruşları kesip arka plana müzik vs. koyabilirsin. -Raunt raunt ilerleyen oyunlar oynarken ciddi anlamda adam vuramadığın veya görmediğin...
Top Bottom