Neler Yeni

Youtube kanalımı değerlendirirmisiniz

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Reklam değildir!

Yaz geldiği için eğlencesine Youtube açmaya karar verdim böyle bir kanal yaptım, her gün 1 tane müziği alıp yüklüyorum (Kendim hızlandırıp kapağını hazırlıyorum) şimdilik yeteneğim bu kadar sizce nasıl?

Bu arada kanalımı büyütmek için ücretsiz bir şekilde nasıl tanıtabilirim

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,105
İsim
Halit Efe Kaplan

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Reklam değildir!

Yaz geldiği için eğlencesine Youtube açmaya karar verdim böyle bir kanal yaptım, her gün 1 tane müziği alıp yüklüyorum (Kendim hızlandırıp kapağını hazırlıyorum) şimdilik yeteneğim bu kadar sizce nasıl?

Bu arada kanalımı büyütmek için ücretsiz bir şekilde nasıl tanıtabilirim
Videoları açmadım. Fotoğraf değilse bu attıkların videoysa tanıtmana gerek yok onlar kendini tanıtır :D

jeff123can

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
728
İsim
Anonim
lan ahlıyan karı çıkmaz dimi videolara tıklarsam bak en sevmedigim şey :mad:

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
knk güzelde fotolar biraz.........
Videoları açmadım. Fotoğraf değilse bu attıkların videoysa tanıtmana gerek yok onlar kendini tanıtır :D
Fotoğrafların böyle olduğunu bi kanaldan ilham aldım sırf böyle imalı fotoğraflar yaparak en az 1000 izlenme alıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

lan ahlıyan karı çıkmaz dimi videolara tıklarsam bak en sevmedigim şey :mad:
yok merak etme

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,105
İsim
Halit Efe Kaplan
Fotoğrafların böyle olduğunu bi kanaldan ilham aldım sırf böyle imalı fotoğraflar yaparak en az 1000 izlenme alıyor
knk sadece izlenme için yapıcaksan ok ama emekli bir kanal istiyorsan tutmaz bu kanal

cr4ck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
851
İsim
Doğukan
Güzel bir arayüz tasarlasan daha iyi olabilir bence, video biraz fazla sade gibime geldi. Şarkının adının yazdığı bir köşe veya beat'e uygun bir görsel şekil gibi. NoCopyRightSounds vb. kanallardaki gibi şeylerden bahsediyorum, ayrıca kanalın adını da videoya koyabilirsin. Bu arada resimleri beğendim :shy:

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güzel bir arayüz tasarlasan daha iyi olabilir bence, video biraz fazla sade gibime geldi. Şarkının adının yazdığı bir köşe veya beat'e uygun bir görsel şekil gibi. NoCopyRightSounds vb. kanallardaki gibi şeylerden bahsediyorum, ayrıca kanalın adını da videoya koyabilirsin. Bu arada resimleri beğendim :shy:
Ya onları denedim ama çok zahmetli oluyor ve çalışmadı, ama bir gün tekrar deneyip yaparım hatta şarkı adını iyi bir yazı fontuylada yaazsam güzel olur

knk sadece izlenme için yapıcaksan ok ama emekli bir kanal istiyorsan tutmaz bu kanal
Yok sadece izlenme alayım yeter büyük bir hedefim yok

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,105
İsim
Halit Efe Kaplan
Ya onları denedim ama çok zahmetli oluyor ve çalışmadı, ama bir gün tekrar deneyip yaparım hatta şarkı adını iyi bir yazı fontuylada yaazsam güzel olur

Yok sadece izlenme alayım yeter büyük bir hedefim yok
ok bu arada favorım tatsuma- pardon

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,105
İsim
Halit Efe Kaplan
Ya stoklayacağım diye bilgisayarımda full böyle fotoğraflar var yakında köye gideceğim annem bilgisayarı açarsa biraz kötü olur
anne bilgisayarcı yükledi xd

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,158
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Öncellikle kapak resmindeki taktiği anladım ve çok mantıklı buldum ama bu çok riskli bir şey mesela youtube belki uygunsuz içerik sanıp bunu insanlara önermiyorda olabilir ve yaşı küçük biri belki açmak istemicek ailesinin yanında veya cidden açmıcak +18 bir şey sanıp buda senin kaybın olur. Yani güzel kapak resimleri koyupda atabilirsin.

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Öncellikle kapak resmindeki taktiği anladım ve çok mantıklı buldum ama bu çok riskli bir şey mesela youtube belki uygunsuz içerik sanıp bunu insanlara önermiyorda olabilir ve yaşı küçük biri belki açmak istemicek ailesinin yanında veya cidden açmıcak +18 bir şey sanıp buda senin kaybın olur. Yani güzel kapak resimleri koyupda atabilirsin.
Youtube sakıncalı bulduğunda +18 koyuyor yani bir sıkıntı yok attığım 5 videonun 1 tanesi +18 yedi mesela diğerlerinde sorun yok diyor

Top Bottom