Arama sonuçları: *

1. Leilike JR

SCM'ye item koyamıyorum

zaten var
  2. Leilike JR

SCM'ye item koyamıyorum

arkadaşlar trade yapabiliyorum ama neden SCM ye koyamıyorum steamle mi alakalı 1717064483 beyler bu ne profilde takas banı gözükmüyor 1717077530 BEYLER CEVAP VERİN ARTIK BU NE
  3. Leilike JR

...

Trans haklarının desteklemeyerek omurgalı oldukları gösterdiler bence hayır hem israil hamas savaşını ele alan bir kaç tane da bulunuyordu steamde
  4. Leilike JR

Epic Games Hesabı Satmanın bir yolu var mı

arkadaşlar içinde evil within saints row EU4 outer worlds vs var bunu steam topluluk pazarından alınabilen 4-5 dolarlık item karşılığı satmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim teşekkürler 1716571595 ghostwire tokyo da varmış eklemeyi unuttum
  5. Leilike JR

Steam Fiziksel CD Anahtarı istiyor?

Aga işte biri eski discordumdan aldım kullanıp attım diğerini uygulamadan aldım o da geçmişi temizlemiş yok yenisini alsam şuanki hesabın haliyle aktive eder mi
  6. Leilike JR

Arkadaşlar lütfen bakın şimdi ben yeni anahtar alsam kilitli hesapla onu aktif edebilir miyim onu kabul eder mi
  7. Leilike JR

arkadaşlar kodla aktifleştirdiğim oyunun koduna nerden bakabilirim bulamadım
  8. Leilike JR

reis bir tanesi çekilişten geldi kaznadığıma dair kanıt yok çok eskiden geldi diğerinin de kanıtı yok o halde diğer humble bundle falan ücretsiz oyun gelmesini beklemem lazım teşekkürler
  9. Leilike JR

yani dijital olsa da olur mu o zaman nasıl yapmam gerek
  10. Leilike JR

Arkadaşlar önceden steame dayımın laptoptan giriş yaptım steam guard kullanarak steam beni hacklenmiş olarak varsaydı ki aşağıdaki olay oldu,yaklaşık bir ay önce de aynısı oldu yardımcı oldular ama bu sefer ek olarak FİZİKSEL cd key anahtarı kanıtı istiyorlar kütüphanemde CD anahtarı ile...
  11. Leilike JR

Steam guard aktif hesabı olan hackleyebilirler mi

arkadaşlar bir konuda daha yardım lazım steam guard la giriş yaparken ben kütahyadayken giriş yapılan yeri başka yerler gösteriyor neden oluyor bilen var mı
  12. Leilike JR

kredi kartı ile önceden alışveriş yaptım dayımın pc den steam guard la oturum açtı hesap hacklendi diye uyarı verdi desteğe ulaştım kanıt olarak satın alımı geçmişi gösterdim onlar kanıt olarak işe yaramıyor dedi destek ama her halükarda elde tutuyorum ss i gmail kurtarma+steam guard yeterli olur mu
  13. Leilike JR

beyler demin arkadaşın profil gizliye düştü ad değişti ve profil foto değişti
  14. Leilike JR

aga gmaile kurtarma maili ekledim steam api key güvende sence yapabileceğim bir şey başka
  15. Leilike JR

yanlış linke tıklamadığım sürece sıkıntı yok demi
  16. Leilike JR

Arkadaşlar biz birine bulaşık gerekirse detayları anlatırım güya birisi bir arkadaşla benim hesabı birine hackletecekmis böyle bir şey mümkün mü çünkü steam guard olmasına rağmen hesabı çalınan varmış diye duydum teşekkürler 1716046877 up
  17. Leilike JR

Epic Games Değişime gidiyor

usta peki bunları nasıl satarız
  18. Leilike JR

usta bu epic games hesapları artık para eder mi
  19. Leilike JR

beyler epic dolara geçecek diyorlar doğru mu
Top Bottom