Arama sonuçları: *

1. Leonidax

Steam yaptığım artwork nasıl olmuş?

sana dediğim videoyu atayımmı istersen ben bunu yapalı yıllar oldu :D
  2. Leonidax

Steam yaptığım artwork nasıl olmuş?

https://steamcommunity.com/profiles/76561199085636751/ buda benim ki :D internette videoları var bunların nasıl yapıldığı ama bunların arka planınada iyi para vermek zorunda kalabilirsin iyi bir şey yapmak istersen
  3. Leonidax

Steam Envanter ve Pazar Açılmıyor

aynen bende 20tl yatırdım kasa alayım bari dedim alamıyorum şimdi ben alana kadar 20tlden fazla olcak kasanın fiyatı alamıcam .D
  4. Leonidax

Steam'de Kâr Ettiren Taktik (şansa bağlı) (03.03.2022)

banada tokyo düştü çok teşekkürler böyle böyle denemeyi düşünüyorum bende
  5. Leonidax

Çalınan Steam Hesabı Nasıl Kurtarılır?

yok dert etme ozaman ama yinede nolur nolmaz maile gir kilitle hesabının ayarlarını felan bozmasın arkadaşların varsa mesaj felan atmasın
  6. Leonidax

önemli değil onlar boşver hesapla ilgili bilgilerin varsa çok rahat alırsın hesabı (y) 1640799764 hesabına steamdan bi mail gelmiş olabilir onda steam guardını sizmi kapattınız felan yazıyo olması lazım o mailden hesabı acilen kitlet hesabı dondurabiliyorsun o maille bence acil yap onu içinde...
  7. Leonidax

hesapla ilgili bilgilerin varsa mesela ilk konulan telefon numarası eposta ve ilk satın aldığın yöntem mesela kredi kartıysa son 4 hanesini felan isticektir bendede aynısı oldu hesap benim değildi takaslamıştım ondan ilk epostayı felan bilmiyordum alamadım ama sen biliyorsan alırsın büyük...
  8. Leonidax

Hadi Yine İyisiniz / Prime Gaming

hocam direk boş ininal kartla yapıcaksınız ben yaptım valla oldu arkadaşın kartını aldım sanal hem maalesef bende istiyorum tomb raideri
  9. Leonidax

istersen verirsin ama ben arkadaştan sanal kart aldım öyle hesap açtım kullanıyorum amazon primeı lol hediyeleri için 1635499965 evet ben öyle yapıyorum mesela
  10. Leonidax

evet edebiliyorsunuz hatta boş sanal ininal kartla açıp öylede 30günü doldurabilirsiniz :D sonrada para çekemeyeceği için zaten kendiliğinden iptal olucaktır(belki iptal olmayabilir hmmm)
  11. Leonidax

Steam iade talebim reddedildi mi?

nadirende olsa oluyor ya 2 3 gün içinde gelmişti cevap bana witcher 2 iade ediyodum oynamamıştım oyunu xD
  12. Leonidax

Steam iade talebim reddedildi mi?

hala cevap verilmemiş olma ihtimali var bendede olmuştu bi ara bu olay hotmailine gelen talep postası ile kabul edilip görmediğine bakabilirsin talebine giderek
  13. Leonidax

Bu devirde değil arkadaşınıza babanıza bile güvenmeyin!!!!!

kart bilgilerini felanda faturalarla birlikte verdiysen alırsın ben oyun faturalarımı verdim felan yinede vermedi e pin le almıştım onların faturalarınnıda atmıştım sonuç olarak alamamıştım ama numaraları felan verdiysen alırsın
  14. Leonidax

Bluestacks benzeri emülatör önerisi alabilir miyim?

memuyuda deniyelim bakalım oda olmazsa telefona mecbur kalıcaz 1626686348 memu daha kötü yaptı pcye hiçbir emulatör uymuyor :D yapack bişe yok
  15. Leonidax

yok ya ben win 11 kurmayı düşünmüyorum win 10da kalıcam zaten üniversite sınavına hazırlanmaya başladım yavaş yavaş o yüzden oyun oynayamıcam 2 ay sonra win 11le uğraşmak istemiyorum
  16. Leonidax

windows 11 ne alaka :D
  17. Leonidax

maalesef noxtada aynı arızayı alıyorum oda olmadı
  18. Leonidax

noxu kurdum şu anda onu denicem ondada gine fps sıkıntısı yaşarsam memu denicem gibi gözüküyor
  19. Leonidax

herhalde nox denicem teşekkürler cevaplarınız için 1626680935 memuda türkçe dil desteği varmı ?
Top Bottom