Arama sonuçları: *

• Users: Siene
  • In Hobi
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. S

Yeni başlayacak birine hangi oltayı önerirsiniz?

Parana ve ne yapmak istediğine bağlı. Alba star fakir dostu ve kaliteli mallar yapar. Effe kamışları da iyidir. İskeleden ve kayıktan istavrit için aliexpressden 100 tl ye aldığım çakma ryobi ranmi makine o kadar sağlam çıktı ki 1 senedir hiç bakım yapmadığım halde gıcır gıcır çalışıyor. Artık...
  2. S

Ankara da deniz bile yok göl de deniz kadar keyifli değil bana göre. Küçük gölet hariç her yerde balık olur özellikle israil sazanı her yeri ele geçirdi Bursa da. Ben google mapten bazen bakıp gözüme kestirip gidiyorum. Göl işi biraz daha sıkıntı oltası misinası makarası farklı yem falan solucan...
  3. S

Makina kamış önerdiklerimi alabilirsin kendimde kullanıyorum. Misine olarak effe force markasına bakabilirsin. İp misina 0.16 falan işini görür. Aliexpressde çok iyiler var ama vergi olayı baya kötü oldu. Balıkçıya gidip fırdöndü , mırmır takımı , 120 gr kurşun al. Mamun , çin kurdu satın al...
  4. S

Deniz mi göl mü ? İskeleden mi kıyıdan mı ? Denizse taşlıkmı kum mu ? Gölse sazlık çok mu ? Bunlara göre bir kaç örnek verebilirim. Denizde sahilden kumluk yere genelde mırmır için kullandığım takımlar Makina Kamış
  5. S

Onlar eğlenirken sen çalış hesabı

Bir nesil bi önceki nesle okumadığı için cahil diyordu şimdiki nesil okuyanlara cahil diyor çok garip bir döngü. Sen boşver kardeşim okuma diyenleri. Sen bugün okuyup sevdiğin bir bölüme gidip sevdiğin işi yaparsan hem kendin mutlu olursun hem kurucağın yuvan huzurlu olur hemde yaptığın işi...
Top Bottom