Arama sonuçları: *

1. F

3.nesıl destekleyen anakart mı i5 4460 mı

hocam bir şey daha soraacğım bu işlemci için anakart almaya değer mi yaza doğru sistemi yükselteceğim çünkü şuanki sistemim çok düşük
  2. F

3.nesıl destekleyen anakart mı i5 4460 mı

öncelikle özür dilerim başlık biraz saçma oldu ama doğru düzgün bir başlık bulamadım sorunuma gelecek olursak şimdi elimde i54460 işlemci var anakartı arızlandı ve işlemci elimde kaldı ve bu işlemciye uygun anakart 500 tl civarı şuan buraya yazdığım pc de ise i3 3. nesil bir işlemci var ve bu pc...
  3. F

i5 4460 gtx 960 anakart önerisi

teşekkür ederim hocam
  4. F

i5 4460 gtx 960 anakart önerisi

anakartım arızalandı. yeni anakrt alacağım ama çok fazla anakart var. 16gb ddr3 1600mhz ramlerim de var önerebileceğiniz güzel bir anakart var mıdır?
  5. F

Yardım pci devices listing hatası

ikinci el pc aldım içinde windows 8.1 kurulu laptop hddyi takıorum pci devices listing ekranına geliyor ve klavyemi kullanamıyorum o ekranda takılı kalıyor çözümü nedir
  6. F

Yardım Biosta bazı ayarlar yaptıktan sonra ekran kartı hata veriyor

Abi ekran gelmiyorki dediğim gibi uzun bip sesi geliyor, 1 2 dakika sonra tekrarliyor ve pc calisıyor ama ekran ggelmiyor 1623166383 Pcyi açıkkenmi yapayım tam anlayamadim 1623166656 Hocam 1tane uzun ardindan 2tane kisa bip sesi cikiyor 1623167667 Kimse bakmıyorki abi
  7. F

Hocam defult c cmos du sanirim onun yazısı var anakartta ama pin yeri yok 1623165917 Ekran kartım hd 5770
  8. F

Abi kaç kere denedim olmadı bios pilini kisa devre yaptim olmadi cikardım sonra power düğmesine bastım iki uc kere olmadi hala uzun bip sesi geliyor
  9. F

Biosta bilmediğim bazı ayarları kurcaladım ve şimdi ekran kartı çalışmıyor uzun bip sesi geliyor anakartta hdmi yuvasına takınca ekran geliyor ne yapabilirim yardımcı olabilirmisiniz
  10. F

Bilgisayarda yanan ışıkların anlamını bulamadım

Yani ışıklarla alakası yok değilmi ama ben pci devices listing ekranını geçemiyorum sıkıntı nerdeki 1623150291 Ve pci devices ekranına gelince hiç bi usb calismiyor
  11. F

1623149022 sadece 1 2 3 4 yaziyor
  12. F

1623148711 Ekledim biraz kotu kusura bakmayin
  13. F

Merhabalar, anakartta bazı renkte ışıklar yaniyor ( 2 yeşil 1sarı 1 kırmızı ) ve bu ışıkların ne anlama geldiğini hiç bir yerde bulamadım anakart gigabyte GA EG43M S2H modeli ve pci devices listing ekranina geliyor buradan cikamiyorum takılı kaliyor, hiç bir usb çalışmıyor yardimci olabilirmisiniz
Top Bottom