Neler Yeni

Yardım Biosta bazı ayarlar yaptıktan sonra ekran kartı hata veriyor

Furkan111

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Furkan ziya kormaz
Biosta bilmediğim bazı ayarları kurcaladım ve şimdi ekran kartı çalışmıyor uzun bip sesi geliyor anakartta hdmi yuvasına takınca ekran geliyor ne yapabilirim yardımcı olabilirmisiniz

TamerKs

80+ Silver
Biosta bilmediğim bazı ayarları kurcaladım ve şimdi ekran kartı çalışmıyor uzun bip sesi geliyor anakartta hdmi yuvasına takınca ekran geliyor ne yapabilirim yardımcı olabilirmisiniz
Anakart takılı olan pili çıkarıp 10 saniye bekleyip tekrar takın. Böylece bios sıfırlanmış olur.

xragu

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,311
İsim
Fenasi Kerim durmaz
Bios default yap

Furkan111

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Furkan ziya kormaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anakart takılı olan pili çıkarıp 10 saniye bekleyip tekrar takın. Böylece bios sıfırlanmış olur.

Abi kaç kere denedim olmadı bios pilini kisa devre yaptim olmadi cikardım sonra power düğmesine bastım iki uc kere olmadi hala uzun bip sesi geliyor

xragu

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,311
İsim
Fenasi Kerim durmaz

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7

Furkan111

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Furkan ziya kormaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anakartla alakali degil pc acin bios menusune gelin ve f8 veya f9 du sanırsam basın default yapın
Abi ekran gelmiyorki dediğim gibi uzun bip sesi geliyor, 1 2 dakika sonra tekrarliyor ve pc calisıyor ama ekran ggelmiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sistem elektrikteyken bios pilini çıkarıp biraz bekleyin sonra tekrar takın. Sıfırlanır.
Pcyi açıkkenmi yapayım tam anlayamadim

Sistem elektrikteyken bios pilini çıkarıp biraz bekleyin sonra tekrar takın. Sıfırlanır.
Hocam 1tane uzun ardindan 2tane kisa bip sesi cikiyor

Kimse bakmıyorki abi

Son düzenleme:
Top Bottom