Arama sonuçları: *

1. H

ASUS GPU TWEAK ll KULLANIMI OC YAPTIM BİR BAKAR MISINIZ

resimde gördüğünüz üzere OC Mode seçili bunun ekran kartıma bir zararı dokunurmu başka bir işlem yapmadık sadewce ona tıkladık. Asus Tuf 3060 var ve oc mode geçince biraz rahatladı ekran kartı yardımcı olur musunuz
  2. H

Yeni Sistemimdeki Darboğaz Sorunu Giderilmesi ACİL!!!

Abdullah şu konuda lütfen beni bir aydınlatır mısın Arkadaşlar merhaba, Yeni bir bilgisayar aldım 1 aylık henüz fakat şöyle bir sorunla karşılaştım. oyun oynarken yada masaüstündeyken her 15 dakikada bir olmak üzere monitör siyah ekran oluyor gücü kesiyor 3 saniye sonra geri açılıyor, bunun...
  3. H

Ekran Kartı Boşta bu Derecelerde normal mi?

sORUN YOK Bence Evham yapma bazen kafaya takınca fazla gibi geliyor ama normal
  4. H

Abdullah son olarak Bu DLSS kapattığımda 15 dk düzeldi fakat ekran kartı kullanımı %75-%90 arası gidip geliyor oyuna etkisi yok ama değerlere takılma diyorsan konuyu kafamda bitireceğim Herhangi bir kronik sorun falan değildir değil mi? 1625420976 +
  5. H

Bu arada arkadaşlar Abdullah Hacıgül kardeşimin dediği doğru DLSS özelliği olan destekeleyen bütün oyunlarda benim gibi sisteminiz var ise ekran kartına tam yük bindirmiyor DLSS açmıştım kapatınca %95 üzerine çıktı. Tabi DLSS farkından mahrum kalacaksınız Teşekkür ederim Abdullah
  6. H

Donanım arşivi ekibine canı gönülden teşekkür ediyorum. İlginize alakanıza saygılarımı sunuyorum. Abllah kardeşimin dediğin gibi r7 3700 x 2.800 tl - r7 5800x 3.800 tl bu işlemci bu şekilde beni 3-4 yıl götürürse 4 sene sonraki güncel ryzen işlemciye geçmem daha mantıklı olacaktır sanırım. İyi...
  7. H

Abdullah kardeşim Bütçem 15k idi kasa adını vermeyim bir gaming sitede toplu kasa şeklinde satılıyordu ve işlemci türünde yükseltme seçeneği yoktu zaten . Arkadaşlar 2k falan dene demiş ama 1080p Freesync bir monitöre sahibim. 1080p dışında kullanmıyorum alışık değilim. yani yapılması gerekn...
  8. H

Merhaba Donanım arşivi üyeleri ben harun 32 yaşındayım ve oyun oynamayı çok seven biriyim. Ve Youtube Donanım arşivi taraftarıyım diyebilirim. İzlemediğim videonuz yok,Sorunum Şöyle, Öncelikle 1 haftalık sistem bilgilerimi atayım AMD Ryzen 7 3700X 3.60GHz 36MB Soket AM4 Asus Prime B450M-K...
Top Bottom