Arama sonuçları: *

1. E

Çözüldü✓ 12GB ram nasıl elde edilir.

Sana öneri yapıyoruz burda ne agresiflik bu? İstiyosan 12al sonra keşke 16alsaydim dersin
  2. E

Çözüldü✓ 12GB ram nasıl elde edilir.

12gb şuan Bazı oyunlar için yeterli. Ama yeni cikan oyunların çoğu 16gb ram istiyo. Sen yeni cikan bir oyunu oynamak istediğinde 12gb yüzünden drop yiyiceksin. Windows zaten 3gb falan ram yiyo. 12de az 16yap aradaki fark az zaten
  3. E

Ram ve dual channel uyumluluğu?

Tavsiyem aynı ramden almanız olur
  4. E

Yardım Ram ler tam hızda çalışmıyor

Sanirim 2400mhzde calisiyo programda kaç mhzde çalıştığının yarısını gösterir 1200diyo yani 2400de calisiyo birisi bana öyle demişti
  5. E

Çözüldü✓ İki Farklı Marka Ram Kullanmak

Bence ya ikinci elden bak senin ramine ya da sendeki Rami satıp para ekleyip 2*8yeni ram al
  6. E

G.Skill 16GB Trident Z Neo alınır mı?

Çok pahalı 2*8 ramler 1300liraya falan çok rahat bulunuyo illaki 2500lirayi vericem Rame diyosan 2*16 al derim
  7. E

Yardım belleklerim 1600mhz de mi çalışıyor ?

3200de calisiyo
  8. E

Bu iki ram birlikte çalışır mı

Sorunsuz calisabiliyoda ama buna ragmen mavi ekran yiyenleri de gördüm ama eğer diyosan ki şuan bütçe arttiramam al bu Rami sonra kullan biraz mavi ekran yemezsen devam et sonra aynı ramden bir tane daha alıp 8+8yapabilirsin
  9. E

Bu iki ram birlikte çalışır mı

Knk bence biraz daha biriktirip aynı ramden 8+8 al daha sağlıklı olur farklı ramleri kullanmak bazen mavi ekran sorununa yol acabiliyo
  10. E

Ofis pcsinden cikan parca alinir mi?

Sistem parçaları zaten zorlanması için yapılır ayrıca ofiste çok zorlanmamistir
  11. E

Yardım Bilgisayar Boşta %80 ram kullanıyor

Windows kaç? 2gb ram zaten çok az çoğunu Windows kullanır
  12. E

Team T-Force Vulcan Tuf Gaming Alliance

İyi ramler ama aynı fiyata varsa crucial bakilabilir
  13. E

Ramlerin MHz yükseltme bı sıkıntı yaratirmi

Zaten o ramler 3200için uapiliyo zarar gelicek olsa adamlar 3200demezler
  14. E

Gözümün nuru HP 255 G8 için RAM arıyorum

Aynısından al sorun çıkarsa mavi ekran yersen keşke biraz daha verip aynı ramden alsaydım dersin
  15. E

Dual Channel her zaman daha iyi midir ?

2-4 şeklinde takması için bir sebep olduğunu düşünmüyorum ne fark edicek ki
  16. E

Çözüldü✓ 24 GB Ramin %46'dan azını kullanmama rağmen %46 kullanılıyor gözüküyor

Windows ve sistemde ram kullanır ayrıca sistemde çok fazla şey açık Chrome açık operda sekmeler açık Steam açık epic açık bunlar çok ram yiyo normal yani onların hepsini kapat gerekli olduğu zaman aç kullan
  17. E

Bilgisayar rami çok fazla kullanıyor.

Windows genelde 3gb falan ram tüketir ama Ramin %97si fazla yani format attınız mı virüs olabilir
  18. E

RAM 3200 MHZ'DE Mİ ÇALIŞIYOR EMİN DEĞİLİM

Tamamdır teşekkürler bilgi için
  19. E

Ss atamıyorum dosya buyuk olduğundan ama memory kısmında Uncore Frequency 1596.8 MHz Dram Frequency 1596.8 MHz CL16.0 Clocks gösteriyo SPD kısmında Max Bandwith DDR4 3200 (1600MHZ) Alt taraftaki Timings Table kısmında da 4 bölüm var biri JEDEC #5 103MHZ CL14 JEDEC #6 1066MHZ CL15 JEDEC #7...
  20. E

Tamam teşekkürler
Top Bottom