Arama sonuçları: *

1. 4

Razer Viper V3 HyperSpeed alınır mı? ?

hocam oda alınır mı?ş ben bi kaç konu okudum hakkında iyi diyolar ben 4k olanı alıcam
  2. 4

hocam kutusuda kayıp bulamadım maalesef bulabilsem garantisi içindeydi
  3. 4

anladım hocam sağolun maalesef 2 yıl sonunda bu sorunu yaşıyorum konuda açtım yazan olmadı bence basit bir sorunu var ama şuan yeni mouse almak zorunda kaldım :(
  4. 4

o zaman iyi hocam bunu alayım sağolun yardım için 2 yıl garantili olduğu yazıyor wraithde site güvenilir ztn 1714936770 hocam birde hali hazırda glourius model o wireless kullanıyorum 2 sene oldu hatta bunun hakkında konu açmıştım şuan zar zor kullanıyorum mouseı 2 3 dkde bir kablo takılı...
  5. 4

tamamdır hocam darmoshark m3 4k alıyorum o zaman çok fark yokdur deme hocam iyi midir? bu sorun yaşarmıyım bununla
  6. 4

hocam darmoshark m3 4k hem daha ucuz hemde dongle içinden çıkıyo f1 proda ise ayrı satılıyo ve 600 tl birde bunlar pillimi şarjlımı hocam muhtemelen darmoshark m3 4k düşünüyorum
  7. 4

hocam içinden çıkıyormuş adaptör birde wraithin sitesinde birde bunu gördüm sizce hangisi https://wraithesports.com/products/darmoshark-m3-4k-wireless-mouse https://wraithesports.com/products/vgn-dragonfly-wireless-mouse?variant=42613557854401
  8. 4

hocam bu markaları hiç duymadım çok bilgim yok viper v3den iyi midir? bu dediğiniz model 1714935484 darmoshark m3 4k var bide o nasıl hocam
  9. 4

dostlar 2000 tl bütçem var belki biraz çıkabilirim şuan glouris model o kullanıyorum sorun çıkardı çözemiyorum razer viper v3 alınır mı? iyi midir?
  10. 4

Kablosuz mouse önerisi

hocam ikinci el alasım yok nedense bir sorun çıkmasından korkuyorum razer düşünüyorum aslında viper v3 iyi midir? acaba
  11. 4

Kablosuz mouse önerisi

gpx ne hocam link atabilirmisiniz
  12. 4

Kablosuz mouse önerisi

hocam o bütçeye çıkamam gibi duruyo çıksamda galiba küçük bir mouse elim bi tık büyük rahat edermiyim bilemedim
  13. 4

Kablosuz mouse önerisi

dostlar selam 2000 tl bütçem var güncel mouseım glourius model o var ama bozuldu maalesef çözemiyorum sorununu kopup duruyo yeni kablosuz mouse alıcam önerileri bekliyorum
  14. 4

2000tl kablosuz oyuncu mouse önerisi

dostlar selamlar şuanda glourius model o wireless kullanmaktayım memnunum ama bir sorun yaşıyorum çözümünü buladım onunda konusunu açmıştım galiba çözemicem sorununu o yüzden yeni kablosuz mouse alıcam bütçe 2bin önerileri bekliyorum 1714927977 yardımcı olabilcek varmı 1714927999 up
  15. 4

Glourius model o wireless bağlantı kopma sorunu

arkadaşlar selamlar uzun süredir glourius model o wireless kullanmaktayım 2 yıl oldu sanırım yada olmak üzere bir süredir zaten nadiren bağlantı sorunları yaşıyodum bugün dahada arttı ve şuan 2 3 dk aralıklarla kablo takılı olmasına rağmen kapanıyo bi anda ve kabloyu geri çıkarıp takmazsam veya...
  16. 4

1500 TL Bütçeye Mouse

razer bence çok ağır bastı hepsi arasında yada gloruis model o olabilir kablosuzunu kullanıyorum memnunum 1712603321 rampage ve monsterdan uzak durun hocam diğer kaliteli markalar varken
  17. 4

Yardım rival 600 calışmıyor

arkadaşlar merhaba yeni aldığım rival 600 mouse çalışmıyor anakarta taktım kapat aç yaptım pcyi yeniden başlatıım yine olmadı almak için çok uğraştım değişime göndermekle uğraşmak istemiyorum bunun bir çözümü varmıdır
  18. 4

rival 600 şuan alınır mı?

arkadaşlar merhaba ss rival 600 almaya karar verdim ama şuan fiyatı yükselmiş sizce tekrar düşermi fiyatı
  19. 4

media markt steelseries rival 600

tamamdır hocam kusura bakmayın sizi yordum iyi akşamlar
  20. 4

media markt steelseries rival 600

palmda tutarım hocam alışkınım zaten ben bunu alıyorum o zaman hocam artık set dizmicem bişey olmaz yardımınız için çok teşekkür ederim 1614609560 hocam kusura bakmayın aklımda kaldı merakımdan soruyorum basilisk v2 mi daha iyidir steelseries rival 710mu alırken aklıma girdi bu soru size...
Top Bottom