Neler Yeni

Razer Viper V3 HyperSpeed alınır mı? ?

4HMET678

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
ahmet taha çelenk
Bütçe
2000
dostlar 2000 TL bütçem var belki biraz çıkabilirim şuan glouris model o kullanıyorum sorun çıkardı çözemiyorum razer viper v3 alınır mı? iyi midir?

Ll3G1OnN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Yağız Arslan Baytekin
dostlar 2000 TL bütçem var belki biraz çıkabilirim şuan glouris model o kullanıyorum sorun çıkardı çözemiyorum razer viper v3 alınır mı? iyi midir?
Onun yerine darmoshark m3s veya delux m800 ultra veya pro modelini tercih edebilirsin benim önerim darmoshark m3s

4HMET678

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
ahmet taha çelenk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Onun yerine darmoshark m3s veya delux m800 ultra veya pro modelini tercih edebilirsin benim önerim darmoshark m3s
hocam bu markaları hiç duymadım çok bilgim yok viper v3den iyi midir? bu dediğiniz model
Mesaj otomatik birleştirildi:

darmoshark m3 4k var bide o nasıl hocam

Ll3G1OnN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Yağız Arslan Baytekin
hocam bu markaları hiç duymadım çok bilgim yok viper v3den iyi midir? bu dediğiniz model

darmoshark m3 4k var bide o nasıl hocam
Darmoshark yurt dışında popüler bir marka ve e spor oyuncuları çoğunlukla kullanıyor benim bildiğim m3 için bir adaptör gerekiyor 4000hz desteklemesi için başka bir bilgim yok ama onerdiklerim v3 hyperspped den iyi

4HMET678

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
ahmet taha çelenk
Darmoshark yurt dışında popüler bir marka ve e spor oyuncuları çoğunlukla kullanıyor benim bildiğim m3 için bir adaptör gerekiyor 4000hz desteklemesi için başka bir bilgim yok ama onerdiklerim v3 hyperspped den iyi
hocam içinden çıkıyormuş adaptör birde wraithin sitesinde birde bunu gördüm sizce hangisi
https://wraithesports.com/products/darmoshark-m3-4k-wireless-mouse

Ll3G1OnN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Yağız Arslan Baytekin
hocam içinden çıkıyormuş adaptör birde wraithin sitesinde birde bunu gördüm sizce hangisi
https://wraithesports.com/products/darmoshark-m3-4k-wireless-mouse
3ü de oldukça iyi tercih senin 4000hz gibi görünüşleri felan farklı sadece karar senin pek fazla farkı yok 4000hz dışında

4HMET678

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
ahmet taha çelenk
3ü de oldukça iyi tercih senin 4000hz gibi görünüşleri felan farklı sadece karar senin pek fazla farkı yok 4000hz dışında
hocam darmoshark m3 4k hem daha ucuz hemde dongle içinden çıkıyo f1 proda ise ayrı satılıyo ve 600 TL birde bunlar pillimi şarjlımı hocam muhtemelen darmoshark m3 4k düşünüyorum

Ll3G1OnN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Yağız Arslan Baytekin
hocam darmoshark m3 4k hem daha ucuz hemde dongle içinden çıkıyo f1 proda ise ayrı satılıyo ve 600 TL birde bunlar pillimi şarjlımı hocam muhtemelen darmoshark m3 4k düşünüyorum
Şarjlı kabloluda kullana biliyorsun

Ll3G1OnN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Yağız Arslan Baytekin
tamamdır hocam darmoshark m3 4k alıyorum o zaman çok fark yokdur deme hocam iyi midir? bu sorun yaşarmıyım bununla
Hiçbir sorun yaşamazsın v3 ün 2 katına yakın performans verir garanti işleri nasıl oluyor bilmiyorum

4HMET678

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
ahmet taha çelenk
Hiçbir sorun yaşamazsın v3 ün 2 katına yakın performans verir garanti işleri nasıl oluyor bilmiyorum
o zaman iyi hocam bunu alayım sağolun yardım için
2 yıl garantili olduğu yazıyor wraithde site güvenilir ztn

hocam birde hali hazırda glourius model o wireless kullanıyorum 2 sene oldu hatta bunun hakkında konu açmıştım şuan zar zor kullanıyorum mouseı 2 3 dkde bir kablo takılı olmasına rağmen durmadan kopuyor kablo tak çıkar yapmam gerekiyor ve hep yapıyor bunu nasıl düzeltebilirim sizin konu hakkında bir bilginiz varmı

Ll3G1OnN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Yağız Arslan Baytekin
o zaman iyi hocam bunu alayım sağolun yardım için
2 yıl garantili olduğu yazıyor wraithde site güvenilir ztn

hocam birde hali hazırda glourius model o wireless kullanıyorum 2 sene oldu hatta bunun hakkında konu açmıştım şuan zar zor kullanıyorum mouseı 2 3 dkde bir kablo takılı olmasına rağmen durmadan kopuyor kablo tak çıkar yapmam gerekiyor ve hep yapıyor bunu nasıl düzeltebilirim sizin konu hakkında bir bilginiz varmı
Glourius markası hakkında pek bir bilgim yok sadece kaliteli ürünler ürettiklerini biliyorum üzgünüm 😢

4HMET678

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
ahmet taha çelenk
Glourius markası hakkında pek bir bilgim yok sadece kaliteli ürünler ürettiklerini biliyorum üzgünüm 😢
anladım hocam sağolun maalesef 2 yıl sonunda bu sorunu yaşıyorum konuda açtım yazan olmadı bence basit bir sorunu var ama şuan yeni mouse almak zorunda kaldım :(

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,035
Üyeler
141,925
Son üye
Mamistv
Top Bottom