Arama sonuçları: *

1. L

JBL Wawe 300Tws sağ kulaklıktan gelen Dipses sorunu

Merhaba arkadaşlar hayatımda ilk defa bluetooth kulaklık aldım daha öncesinde kablolu kullanıyordum ancak bozulmasıyla birlikte benim için fırsat oldu fakat sağ kulaklıktan elektirksel dipses duyuyorum hayır sadece sağda olması gerçekten kötü müzik dinlerken falan anlamıyorum ancak telefon...
  2. L

Steel Series artics 1 mi Yoksa JBL Quantum 100 mü

arkadaşlar selamlar ben bu iki kulaklık arasında kaldım sizce hangisini almalıyım ? yani genel olarak mikrofon kalitesine ve dışarıda da kullanabilme gibi özelliklerine bakıyorum rp sunucusuna girmek istediğim için mikrofon kalitesi bir tık daha önemli bile diyebilirim hatta bu iki kulaklık da...
  3. L

Jbl quantum 100 vs asus tuf h3

sanırım mic kalitesi ve dışarısı için jbl e geri döneceğim teşekkürler yanıtınız için
  4. L

ciddi misiniz? ben 500 600 tl bandında zannediyordum hep yani fazla da bi karım olmadan bildiğimden vazgeçmiş oldum yani sizce dışarıda da hoş durması açısından ve mik kalitesi açısından quantum 100 daha mı mantıklıydı ? yoksa iyisini mi yapmışım
  5. L

Arkadaşlar merhabalar ben indirim gecesinden asus tuf h3 aldım 370 tl ye ancak fazla araştırma imkanım olmadi ve fevri bir hareket yaptım aklımda jbl quantum 100 vardı dışarıda kullanabilme açısından ve mikrofon kalitesi açısından o da 400 tl bandında geziyordu ama asus tuf baya indirimden...
Top Bottom