Neler Yeni

Jbl quantum 100 vs asus tuf h3

Jbl quantum 100 vs asus tuf h3

• Asus tuf h3

Oylar: 0 0.0%
  • Jbl quantum 100

Oylar: 0 0.0%

• Oy kullanan toplam üye
    0
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
AliArda Çelik
Arkadaşlar merhabalar ben indirim gecesinden asus tuf h3 aldım 370 tl ye ancak fazla araştırma imkanım olmadi ve fevri bir hareket yaptım aklımda jbl quantum 100 vardı dışarıda kullanabilme açısından ve mikrofon kalitesi açısından o da 400 tl bandında geziyordu ama asus tuf baya indirimden gelmis oldu baktıgım kadarıyla da çıkartılabilen bir mikrofonu da yok ancak bu dediklerim doğrultusunda hangisinin mantıklı olduğuna karar veremedim size asus tuf h3 mic kalitesi açısından pişman eder mi iptal etmeli miyim siparişi ? Yani roleplay falan yapmak istiyordum çok sıkıntı olur mu yoksa mantıklı bir karar mıydi sizce?

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,786
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Çok indirim olmadı altı üstü 30tl bir indirim oldu.
H3 üzmeyecek bir kulaklık.
Mikrofon ve ses kalitesi güzeldir.
Ama dışarda pek hoş durmaz büyük bir kulaklık.

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
AliArda Çelik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
lmadı altı üstü 30tl bir indi
ciddi misiniz? ben 500 600 tl bandında zannediyordum hep yani fazla da bi karım olmadan bildiğimden vazgeçmiş oldum yani sizce dışarıda da hoş durması açısından ve mik kalitesi açısından quantum 100 daha mı mantıklıydı ? yoksa iyisini mi yapmışım

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,786
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
ciddi misiniz? ben 500 600 TL bandında zannediyordum hep yani fazla da bi karım olmadan bildiğimden vazgeçmiş oldum yani sizce dışarıda da hoş durması açısından ve mik kalitesi açısından quantum 100 daha mı mantıklıydı ? yoksa iyisini mi yapmışım
Dışarda JBL daha hoş durur tabii ki.
Fakat mikrofon hakkında bilgim yok.
H3'ün mikrofonu üzmez.
JBL100'ü bilmiyorum araştırmadım.

Top Bottom