Arama sonuçları: *

1. C

Yardım VALORANT SICAKLIKLAR NASIL

Kardeşim ekstra fanlı alacağın soğutucu ile laptopun altına bir şey koyup yükseltmek arasında herhangi bir sıcaklık farkı olmaz iki türlüde sıcaklıklar 5-10 derece rahatlar , boşuna fanlı soğutuculara fazla para verme derim onun yerine 150 200e satılan laptop yükseltici ayaklar var ondan al...
  2. C

ROG G18 Cihazımı satışa koydum sizce fiyatı olmuş mu ?

arkadaşlar yazmış zaten fiyat çok yüksek senin gibi bir müşteri lazım o cihaza para verecek şahsi görüşüm 50-60k arası teklif alırsan ver yoksa satacam diye beklersin 1 sene gpudan dolayı kaybediyor masaüstü değil ki gpu yükseltesin
  3. C

Yardım HP laptop 20 işgünü servis süresinin aşılması

kargonun servise ulaştığı gün iş günü başlar hafta içi ve servis çalışıyorsa cumartesi iş günü sayılır haftada 6 gün yani, kargonun takip numarasını vatandan alabilirsin şikayet edeceğim deyince verirler sonuç olarak servisten sana ürünün değişim yada para iadesi raporunu verdiklerinde 1 hafta...
  4. C

Acer Nitro 16 AN16-41 hakkında merak edilen sorular

cihazın 4070 li versiyonunu bende kullanıyorum yukarıda arkadaş açıklamış birebir katılıyorum dediklerine, oyunlardan örnek ver diyecek olursan valorant 2k ful grafıkde oto fanda 3000-4000 rpm(son rpm 5900 olması lazım)arası açıyor uçak motoru gibi değil sesi kulaklıkla zaten duymuyorsun fakat...
  5. C

Yardım ACER Nitro 16 laptopum için ram

valla ben indirimde 43.5a aldım bu fiyata kaçırılmaz 50kyada muadili yok denebilir aynı model roglar 60 65k civarı roglarda indirim yakalarsan onu al derdim yakalayamazsan nitro 16nında rogdan az yanıyok denebilir
  6. C

Yardım ACER Nitro 16 laptopum için ram

cihazı aktif 10gündür kullanıyorum, ekran paneli güzel parlaklık efsane %30larda kullanıyorum diyebilirim, klavye hissiyatı guzel tatlı bir dokunma hissi veriyor, hoparlöleri yüksek ve kaliteli bir ses veriyor, kasa kalitesi plastik fakat ben buradayım diyen bir plastik değil, laptopu bir...
  7. C

Öneri Asus Sıfır Laptopta Benden Habersiz Ekran Değişimi Yapılmış İade Süreci Yardım

Donanımsal problemlerde değişim iade hakkınız var fakat çözülemeyen donanımsal problemlerde :) biraz abartıyorsunuz durumu adamlar onarım yapıp göndermiş daha ne istiyorsunuz ?
  8. C

Lenovo LOQ ekran ışık sızması sorunu.

bence garantiye gönder sende şıksızmasından şelale olmuş üstü örtülecek bir şey değil
  9. C

Yeni aldığım HP victus laptop şarjı çok hızlı bitiyor

5 saat gider diye bekliyorsan o testler %50 parlaklık güç tasarrufu modu ve sadece youtube vıdeosu acılarak heasaplanıyor
  10. C

laptop ekran kartı kaç watt

60w kendi sitesinde yazıyor
  11. C

Victus 16 FPS Düşmesi

Thermal throttling yiyorsun baska acıklaması yok sıcaklık değerlerine baktın mı ? bir inceleme videosunda victuslarda thermal limit var diye görmüştüm işlemci yada gpu belirli bir sıcaklığa ulaşınca frekans düşürüyor haliyle performansı düşüyor
  12. C

i5 2450m laptop yaptirmaya degermi

yukarıda telefon saati ile konusmalarımızn zamanına bak anlarsın canım kardesım benim, ciğer var sever misin ?
  13. C

Gecen yılın birikimini attıgım hesap sen hala 6 binin hesabını yap
  14. C

10 bine sat 5 bin garibana bagısla sevap islersin :)
  15. C

abicim senin kafan güzel heralde 1500e sana 3 tane ılan attım kim ne yapsın 4.5a :D ? neyse sen satarsın 6 bine aslansın kralsın sen kg sana
  16. C

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-cssper-i5-2-nesil-1118513153/detay https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-hp-i5-laptop-1088351141/detay...
  17. C

Sen bekle hocam :D, 6700klı ekran kartı patlak laptopları zaten 4 bin civarına satıyorlar, içerisindeki intelin onboard gpusu zaten 520m 740m dengi yani demem o ki o fiyatlar hayal
  18. C

2 ay ilanda kaldı diyorum, 20 senelik laptoptan ne bekliyorsun 5 bin tl olmasını mı
  19. C

1 ay kadar önce hp 5005u lu laptopu sıfırdan farkı yoktu 2600 e 2 ay kadar ilanda kalarak sattım
Top Bottom