Arama sonuçları: *

1. W

13824 TL Intel Core i7 14700KF Soket 1700 14.Nesil 5.60GHz 33MB 10nm İşlemci

Merak ettiğim bunu h610 chipsetli anakarta taksak ne olur çok performans kaybı olur mu? Bir de soğutmak için kule soğutucu ne kadar idare eder.
  2. W

🔥İndirim Huawei MatePad 11.5 6/128 6.999 TL 🔥🔥

Doğru hocam bu fiyata iyi zaten ama kalem tek başına alınca bayağı tuzlu oluyor, kılıfta yok, Kılıf ne kadara patlar. Bir de 3.Nesil m-pencil desteği var mı acaba? https://consumer.huawei.com/tr/accessories/m-pencil-3rd-generation/buy/
  3. W

🔥İndirim Honor Choice Earbuds X5e Bluetooth Kulaklık 499 TL 🔥🔥

Qcy t13 var ben de arasında çok fark var mı acaba? Hangisi daha iyidir?
  4. W

🔥İndirim Huawei MatePad 11.5 6/128 6.999 TL 🔥🔥

Kalem olmaması sıkıntı bunla uyumlu kalem alacak olsan 3.000 TL. https://consumer.huawei.com/tr/accessories/m-pencil-package/buy/
  5. W

🔥İndirim i3 12100F 1.998 TL 🔥🔥

Arkadaşlar yazmış zaten çok çekirdekte elbetteki geride bütçe kısıtlıysa en mantıklı tercihlerden. Genelde bu fiyatlarda ama. İntel şu 12.nesilde yaptığı sıçramayı keşke 15.nesilde de yapabilse. Anakart değişmek için en azından bir sebep olur.
  6. W

❌İndirim Bitti! 5497 TL (Sepette: 5197 TL) 4K IPS 60HZ FreeSync Samsung Monitör (Satıcı: Teknosa)

300 tl indirim daha veriyor sepette. 5197 liraya düşmüş şu anda.
  7. W

❌İndirim Bitti! Xiaomi Mi Band 7 499₺/ 6 399₺/ 5 299₺!

Mi band 6 geldi şarj olmuyor maalesef. Yorumlarda da 2 kişi yazmıştı. Buna rağmen bunları stokta tutup nasıl satış yapıyorlar? Edit: İade için servis raporu istiyor hadi aldık başımıza bir bela uğraş dur şimdi. Ambalajı açılmamışsa cayma hakkını kullanabilirsiniz diyor. Kargo parasını da iade...
  8. W

❌İndirim Bitti! Xiaomi Mi Band 7 499₺/ 6 399₺/ 5 299₺!

Mi band 6 kalmıştı sadece onu alabildim. Yalnız yorumlar iyi değil rafta beklemekten bataryanın tükendiğini yazmış biri. Umarım sıkıntı çıkmaz.
  9. W

❌İndirim Bitti! Pierre Cardin %35 %45 İndirim + ürün altı kuponlarla indirim birleşiyor.

Dakika başı fiyatlarla oynuyorlar bir şey alamadım. Kumaş pantolonlar 600 liraydı 1100 lira olmuş.
  10. W

🔥İndirim Asus Laptop i3-1215U İşlemcili 8,999₺🔥

Tekrar aynı fiyatta aldım ben şu an. Bakalım işlemcisinin tekli çekirdek performansı çok iyi.
  11. W

❌İndirim Bitti! Realme 10 8GB + 256GB 8279₺ (Gece Stoklar Yenileniyor)

Gece mi oluyor ya bu indirim sadece. 9000 TL şu an yakalasam alacam.
  12. W

🔥İndirim APPLE Z15S00120/ Mac Air/ M2/ 16GB/ 256GB/ 13.6/ Uzay Grisi 40.999TL

Ah keşke peşin fiyatına taksit olsaydı, fiyat çok iyi.
  13. W

Msi Amazon Harika fırsat

https://tr.msi.com/Desktop/MAG-META-S-5th/Specification Detaylı özellikler burda hocam sağdaki, satılır mı satılmaz mı bilmiyorum ama sistem bileşenleri iyi değil. Bence fiyatını haketmez. Ekran kartı ITX. 6 GB VRAM var. Chipset A520. 500 W 80+ Bronze Psu. En azından chipset felan kaliteli...
  14. W

🔥İndirim N11 400/100 indirim kodları

https://www.n11.com/urun/creative-sb-blaze-gaming-kulakustu-mikrofonlu-kulaklik-siyah-64203?magaza=connectgame Dün hemen görüp kullandım kuponu bir öncekini kaçırmıştım, teşekkür ederim hocam. Epos 301 kulaklığımın mikrofonu çalışmıyor sürücüyle alakalı bir sıkıntı var sanırım ama çözemedim...
  15. W

❌İndirim Bitti! 🔥 Trendyol %40+%40 İndirim 🔥

Yok mu arkadaşlar çözüm yolu?
  16. W

❌İndirim Bitti! 🔥 Trendyol %40+%40 İndirim 🔥

Arkadaşlar xiaomide ikinci alan açıp yaptım fakat adres kısmında azerbaycan teli istiyor? Sepette üst kısımda dil/bölge seçme yerini göremedim.
  17. W

Ana Konu Amazon Prime Day Başladı!

Arkadaşlar ziraat kredi kartıyla ödeme yaptım yalnız normalde hemen provizyona düşerdi. Provizyonda bir şey gözükmüyor, kart limitinde azalma olmadı. Ayrıyeten ödeme başarısız olduğunda amazon 1-2 dk içinde red veriyordu. Amazon tarafında da bir şey yok ne olacak şimdi başına gelen oldu mu hiç...
  18. W

🔥İndirim NZXT 750W C750 80+bronze Yarı Modüler Psu 1500TL

Almayı düşünüyorum arkadaşlar bu PSU'yu ses vs. konusunda nasıl sessiz çalışıyor mu? Kullanan varsa bilgilendirebilir mi acaba? C750'nin iki modeli var bu bronze modeli hakkında bazı kişiler olumlu bir yorum yapmamış.
  19. W

❌İndirim Bitti! Razer BlackShark V2 USB 7.1 Kulaklık 1589TL (Nays 1419) (Güncel)

Arkadaşlar selam kulaklık genel kullanıma uygun mudur acaba? Oyunlarda sesleri her taraftan duymak önceliğim diyebilirim fakat film izlerken de üzmesin istiyorum. Aslında benim aklımdaki kulaklık aşağıya linkini bıraktığım Creative'in kulaklığıydı hangisi daha iyidir sizce...
  20. W

🔥İndirim Sony Kulak İçi Kulaklık MDR-XB55AP Teknosa'da 449TL (TeknoClub ile 404,10TL)

Kırmızı renk dışında renk seçeneği yok mudur acaba?
Top Bottom