Arama sonuçları: *

1. İbrahim_Talha

İsrail, Filistin'e Savaş İlan Etti

Hocam selamlar, araştırdığım kadarıyla Halil Konakçı olayını medya kafasına göre değiştirmiş. Sen de bir araştırabilir misin ? Uzun zaman sonra internete bakayım dedim, meğer savaş çıkmış. Çok zor bir durum herkes için. Bazıları müslüman kardeşimiz deyip gaza geliyor, bazıları insani olarak...
  2. İbrahim_Talha

KEMAL KILIÇDAROĞLU ADAY OLDU!!

Muhalefet yanlılarının, iktidar yanlılarına koyun deyip burada partizanlık yapmaları... Trajikomik bir durum. Umarım vatanım için hayırlısı ne ise o olur.
  3. İbrahim_Talha

🚨SON DAKİKA 🚨6'LI MASA YIKILDI

hdp ile ortaklıkları bu kadar belliyken ve onlara bakanlık verebiliriz diyen zihniyetlerin bulunduğu bir masadan kim çıkarsa çıksın hayır gelmezdi. Milli Savunma Bakanlığının hdpye verildiğini düşünsenize... 2. turda KK'nin cumhurbaşkanı olmasındansa RTE'nin cumhurbaşkanı olması benim görüşümce...
  4. İbrahim_Talha

KS: ''Deplasman tribününe seyirci alınmaması için biz başvuruda bulunduk."

Saçmalıktan başka bir şey değil.
  5. İbrahim_Talha

Oğuzhan Uğur hakkında soruşturma başlatıldı!

Kaynağı sağlam olmayan haberi paylaşmayacaksın. Hele ki büyük bir kitlen varsa. Haklı bir soruşturma.
  6. İbrahim_Talha

Fransa'da emeklilik yaşını yükseltecek reforma karşı ülke çapında grev yapılacak

Kusura bakma hocam. Benim hatam :peeposad::PeepoLeave:
  7. İbrahim_Talha

Fransa'da emeklilik yaşını yükseltecek reforma karşı ülke çapında grev yapılacak

Konuya girmezsin olur biter. Konu dışı ve gündem ya hani...
  8. İbrahim_Talha

Netflix Türkiye, abonelik ücretlerine zam yaptı.

Amazon Prime'ın gözünü seveyim.
  9. İbrahim_Talha

Asgari ücret açıklanır açıklanmaz yapılan zama gel!

Serbest piyasa olunca adamlar acımadan yapıştıracak. Denetim olayı da biraz zor çünkü serbest piyasa. Adam 100k da yazabilir oraya. Burada biraz insanlık devreye giriyor.
  10. İbrahim_Talha

İstiklal Caddesi'nde patlama

Yayın yasağı getirildi hocam. +18 görüntüleri paylaşman sıkıntı yaratabilir.
  11. İbrahim_Talha

10 Kasım Saygı duruşunda zincirleme kaza yaşandı

Her şeyi abartmamak lazım. Atatürk sevgisi ile ilgisi yok bu durumun. Gerektiği yerde sevgini ve saygını gösterirsin. Gidip yolun ortasında değil.
  12. İbrahim_Talha

Türkiye kısa mesafeli balistik füze denemesi yaptı

Mühendislerimizin, emekçilerimizin ve buna destek verenlerin akıllarına, emeklerine ve desteklerine sağlık. Vatan'ımızın gelişmesi için yapılan her adım gurur verici. İnce gönderme ise efsane.
  13. İbrahim_Talha

Cumhurbaşkanı'nın diplomasının sahte olduğu ortaya çıkarsa devlette neler olur?

Kısacası ülke 1 dakika içinde %80 çöker.
  14. İbrahim_Talha

Doktorlar grev yapıyor 7 8 temmuz

Bazı şeylerin gerçekten cılkı çıktı. Grev'deyiz diye diye kaç aydır adam akılı çalışmıyorlar. Olan yine bize oluyor. Çalışmamanın kolay yolunu bulmuşlar. Gerçekten ayıp. İhtiyacı olan hastaların haklarına giriyorlar.
  15. İbrahim_Talha

🔥 Almanya'da asgari ücrete 3. Zam !

https://we.TL/t-36JW264ls7 Virüslü değil merak etmeyin. Uygulama üzerinden wallpaper geldiği için indirip We transfer sitesine gönderdim. Linki bu şekilde oluyor :)
  16. İbrahim_Talha

Kadir Şeker Tekrar Tutuklandı

Kadın net bir şekilde yalan söylüyor. Ben biraz araştırdım. Esrar kullanan fa**şelerden biri. Bana göre Kadi Şeker'in tek hatası insanlık göstermesiydi. Bir önceki konuda yorum yaptım mı hatırlamıyorum ama yaptıysam büyük ihtimalle kendimle çelişiyorum. Çünkü o zaman Kadir Şeker'in...
  17. İbrahim_Talha

Aşağıdaki sonuçlarla kaç bin gelir?

Emeklerin için seni tebrik ediyorum. Umarım hedeflediğin netleri yapmışsındır. Soruna gelecek olursak her sene sınavın zorluğuna göre değişkenlik gösteriyor. (Sayıları afaki veriyorum) Örneğin A kişisi x yılında 30 net yaptı B kişisi y yılında 25 Net yaptı. Ama sınav zorlukları değişkenlik...
  18. İbrahim_Talha

Kur'an'a Tekme Atan Öğrencilerin Cezası Belli Oldu

Yerinde bir karar. Caydırıcı ceza verilmezse daha fazla böyle hadiselerle karşılaşabiliriz. Eğer o arkadaşlarla aynı sınıfta olsaydık ve böyle bir şey yapmış olsaydı elimden onu kimse alamazdı. Şöyle düşünülmesini istiyorum. Ben dinime aşık olan bir insanım. "Aşık" olduğunuz sevgiliniz ile...
  19. İbrahim_Talha

Kadir Şeker Tahliye Oluyor

Mahkemelerin sosyal medya baskısından etkilenmemesi gerekmez miydi ? Neden tahliye olduğu beli...
Top Bottom