Neler Yeni

🚨SON DAKİKA 🚨6'LI MASA YIKILDI

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Herkes AKP'li koyunlara laf söylüyor ama en büyük koyun CHP savunucularıdır.

CHP'lilerde beyin var mı o bile belirsiz.
Şimdi seçime girseler %20 bile göremeyecek ekip İYİ'ye laf atıyor. Gelen gençlikle birlikte artık parazit partisi CHP, tarihin tozlu raflarına inşallah kalkacak. Parazitlerin partisi.

Son düzenleme:

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,942
İsim
İbrahim Talha DEMİR
hdp ile ortaklıkları bu kadar belliyken ve onlara bakanlık verebiliriz diyen zihniyetlerin bulunduğu bir masadan kim çıkarsa çıksın hayır gelmezdi. Milli Savunma Bakanlığının hdpye verildiğini düşünsenize...
2. turda KK'nin cumhurbaşkanı olmasındansa RTE'nin cumhurbaşkanı olması benim görüşümce T.C. açısından daha iyi olacaktır.

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,527
İsim
umt
Discord
umt#4257
2027 ye kaldı

Megan

80+ Silver
Herkes AKP'li koyunlara laf söylüyor ama en büyük koyun CHP savunucularıdır.

CHP'lilerde beyin var mı o bile belirsiz.
Şimdi seçime girseler %20 bile göremeyecek ekip İYİ'ye laf atıyor. Gelen gençlikle birlikte artık parazit partisi CHP, tarihin tozlu raflarına inşallah kalkacak. Parazitlerin partisi.
Bu yorumun için sana da koyun der o zihniyet :D

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,774
İsim
Oğuz
5 ay boyunca Kılıçdarı aday göstermek için mi toplandılar ? Herkes kendi aday olsaydı madem.

Sir Cem T-oker

80+ Gold
Gençler ben söylüyorum yazın bunu köşeye masaya HDP de dahil olacak iyi parti HDP yi istemiyordu şimdi onlarda ayrıldı HDP gelecek Mansur Yavaş da istifa edecek iyi partiden seçime girecek
Hdp”kk aday olursa destekleriz”demişti. Mansur yavaşın öyle bir şey yapacağını sanmıyorum.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,520
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,554
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
Kılıçdaroğlu koltuk sevdası yüzünden ayrıldı bence.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,077
İsim
Burak Karadağ
Hepinize 2 sorum olacak!
1- Meral Akşener'in yaptığını doğru buluyor musunuz? (Ben bu kararın milletin lehine yönelik olduğunu düşünüyorum)
2- Aday konusunda aklınızda ki mantıklı kişi kim? (Kesinlikle Mansur Yavaş/Muharrem İnce başka kimseye vermeyeceğim)

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,520
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Hepinize 2 sorum olacak!
1- Meral Akşener'in yaptığını doğru buluyor musunuz? (Ben bu kararın milletin lehine yönelik olduğunu düşünüyorum)
2- Aday konusunda aklınızda ki mantıklı kişi kim? (Kesinlikle Mansur Yavaş/Muharrem İnce başka kimseye vermeyeceğim)
Kadının o masaya oturması hataydı çok iyi oldu aday da Muharremim olursa tadından yenmez

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,077
İsim
Burak Karadağ
Kadının o masaya oturması hataydı çok iyi oldu aday da Muharremim olursa tadından yenmez
Bak Muharrem İnce'nin geçmiş konuşmalarını izle! Bir tane hata yok ve bu 6'lı masa için de Merak Akşener'in ilk kalkacak kişi olduğunu söylemişti zaten. Canım Muharrem

Top Bottom