Arama sonuçları: *

1. İbrahim_Talha

Düzgünce matematik anlatacak kanal önerisi

Matematiğin güler yüzünü tavsiye derim dostum. Herkese göre gelmeyebilir ama ben şu an polinom sorularını yapabiliyorum. Aynı şekilde diğer konuları da.
  2. İbrahim_Talha

Üniversiteler online kararı iptal olur mu?

%90 karar iptal edilmez.
  3. İbrahim_Talha

Üniversite konusunda ikilem.

Hocam kusura bakma da bunda patladım. Sen burada boşuna duruyorsun. Benim o kadar bağlantılarım var. Yurt dışında Senior olarak çalışan yazılımcı abilerimiz bile senin 4'te birin. Senin şimdiye haberlere falan çıkman lazımdı.
  4. İbrahim_Talha

Ders çalışma süresi düşüşü

12. Bende 12'yim. Konular yetişir. 5 ay büyük bir zaman :)
  5. İbrahim_Talha

Coğrafya ve Felsefe sorusu

özdebir mi bu
  6. İbrahim_Talha

VIP Fizik AYT ÇekAp Toplu PDF

Arkadaşlar selamlar Maalesef ders notlarının toplu PDF'ini bulamadım. Bende kendim hazırladım. Tek sorun birleştirirken Tersten birleştirmişim 😂.(Yani son ders notundan ilk ders notuna doğru gidiyor) PDF'lerin tek tek halini tek klasörde ve toplu pdf'i tek dosyada paylaşıyorum. Sizin de bunu...
  7. İbrahim_Talha

YKS Çalışıyor Musunuz ? Çalışıyorsanız Durumunuz Nedir ?

Hocam sadece AYT sıralaması kaçtı 8k'ya çekti ?
  8. İbrahim_Talha

YKS Çalışıyor Musunuz ? Çalışıyorsanız Durumunuz Nedir ?

Hocam TYT ne kadar etkiliyor ? Atıyorum AYT 5k TYT 20k oldum. Beni ne kadar geriye atar ? TYT Netim: 80. AYT daha girmedim yeni başladığım için. Ortalamam: 9. sınıf: 91, 10. sınıf: 95.7, 11. sınıf: 97.2, 12. sınıf: 98-100(Yeni 12'ye geçtim ama bu ortalama arasında gelecek inşAllah.) @melidoas6...
  9. İbrahim_Talha

doping hafıza satın almış olduğunuz paketin süresi dolmuş diyor?

Youtube varken ben gerek görmüyorum. Ama doping hafızayı kullanmadığım için ne kadar iyidir bilmiyorum.
  10. İbrahim_Talha

Fırat Üniversitesi Yazılım Mühendisliği nasıl ?

Yazılımda artık üni hocalarının önemi azaldı. İnternette çok kaliteli hocalar var. Onlardan öğrenebiliyorsun. Peki, üniversite neden önemli ? Benim şahsi sıralamam şu şekilde: 1- Etrafındaki insanlar ve okul ne kadar yüksek ise sana ufuk katıyorlar. 2- Çevrenin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz...
  11. İbrahim_Talha

(5/5) Online Çalışma Arkadaşlığı

Takvimi onayladım.
  12. İbrahim_Talha

Formu doldurdum.
  13. İbrahim_Talha

11. Sınıf Soru Bankası Önerisi

Biyoloji: Biyotik Kimya: Aydın Fizik: Nihat Bilgin (üst düzey sayılabilir), çap Matematik: Orijinal.
  14. İbrahim_Talha

Hocam bu kadar şeye gerek var mı ya ? Dc yetmez mi ?
  15. İbrahim_Talha

Çalışma arkadaşı arıyorum

Hocam biz bize olacağız yani isterseniz don atlet olun. Amacımız ders. Dış görünüş önemli değil
  16. İbrahim_Talha

DC den yazdım hocam.
  17. İbrahim_Talha

Beraber Deneme Sınavı Çözelim! (YKS)

Geldim ya hocam :)
  18. İbrahim_Talha

İyi denk geldi :) Bende arıyorum.
  19. İbrahim_Talha

YKS süreciniz nasıl geçiyor? Sıkıntılarla nasıl baş ediyorsunuz

Namaz, manevi olarak rahatlatmasının yanında ciddi bir disiplin ve zaman planlaması kazandırıyor.
  20. İbrahim_Talha

YKS süreciniz nasıl geçiyor? Sıkıntılarla nasıl baş ediyorsunuz

Yol yakınken dön. Annemin dediği gibi bir kola iki karpuz sığmaz. En iyisi yapacağın işe odaklanmak.
Top Bottom