Neler Yeni

Düzgünce matematik anlatacak kanal önerisi

Receb İvedik

80+ Bronze
hemen her dersi gayet güzel yapabiliyorum sıkılmadan . matematiğe gelince ( şuan fonksiyon ve polinom çalışıyorum ) videolarda 10 sorudan birini yapabiliyorum çok polinom videosu izlememe rağmen kitabı açınca soruya bakıyorum soru bana bakıyor . Fonksiyonlarda bilgim varla yoksa arasında polinomda onunda yarısı hangi kanallardan çalışmalıyım yardımcı olursanız sevinirim

Xaprus

80+
hemen her dersi gayet güzel yapabiliyorum sıkılmadan . matematiğe gelince ( şuan fonksiyon ve polinom çalışıyorum ) videolarda 10 sorudan birini yapabiliyorum çok polinom videosu izlememe rağmen kitabı açınca soruya bakıyorum soru bana bakıyor . Fonksiyonlarda bilgim varla yoksa arasında polinomda onunda yarısı hangi kanallardan çalışmalıyım yardımcı olursanız sevinirim
Zamaninda matematikte cok aci cekmis biri olarak eger on sorudan birini yapabiliyorsaniz temel kavramlara geri dönmenizi tavsiye ederim zira matematik özünde temel kavramlardan ibaret
Temel kavramlarda sikinti olmadigini dusunuyorsaniz
Benim hocam
Tonguç akademi ( mala anlatir gibi anlatiyorlar faydasini gordum )

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,349
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Rehber matdan temel anlatan yok bende 10 um knk.

FrankEnsQ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
993
İsim
''FrankEnsQ'' Derler.
Zamaninda matematikte cok aci cekmis biri olarak eger on sorudan birini yapabiliyorsaniz temel kavramlara geri dönmenizi tavsiye ederim zira matematik özünde temel kavramlardan ibaret
Benim hocam
tonguç rezalet ertesi gün sınavım var adam haala espri yapmaya çalışıyo, komikde değil

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Mert hoca Öneririm onun dışında Rehber Matematik te var

Receb İvedik

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mert hoca Öneririm onun dışında Rehber Matematik te var
hocam hiçbişey anlamadım videosundan fonksiyınlarfa biraz anladım ama polinomda mal gibi ekrana baktım durdum

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
hocam hiçbişey anlamadım videosundan fonksiyınlarfa biraz anladım ama polinomda mal gibi ekrana baktım durdum
Hangi hocadan bahsediyorsun ben main olarak Rehber Matematik izliyorum ama o sana zor gelebilir Mert hocayı neredeyse pek izlemedim ama güzel anlatıyordu

Receb İvedik

80+ Bronze
Hangi hocadan bahsediyorsun ben main olarak Rehber Matematik izliyorum ama o sana zor gelebilir Mert hocayı neredeyse pek izlemedim ama güzel anlatıyordu
zor geldi evet tonguc izlicem şimdi sonra diğerlerine geçicdm sırayla

Receb İvedik

80+ Bronze
Hepinize çok teşekkür ederim 9. sınıftan beri ilk defa takır takır matematik çözebiliyorum çalışınca oluyor diyenlere inanmıyordum hakikaten oluyormuş
Benim hocam
Rehber matdan temel anlatan yok bende 10 um knk.
tonguç rezalet ertesi gün sınavım var adam haala espri yapmaya çalışıyo, komikde değil

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,942
İsim
İbrahim Talha DEMİR
Artık yapabiliyor musun polinom?
Matematiğin güler yüzünü tavsiye derim dostum. Herkese göre gelmeyebilir ama ben şu an polinom sorularını yapabiliyorum. Aynı şekilde diğer konuları da.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,109
Üyeler
142,853
Son üye
basriii
Top Bottom