Arama sonuçları: *

1. İsmail Aslan

Gölgeli çift görme(tek göz ilede)

Dinlenince bendede geçiyor Bende çözümünü ve teşhisini bulamadım 3 yıl olucak zaten neredeyse artık aklıma bile gelmiyor alıştım ve günlük hayatımı etkilememeye başladı. İlk zamanlar çok takıntılıydım ve baya strese girmiştim
  2. İsmail Aslan

1 defaya mahsus nargile içmek

Hocam şaka amaçlı mı yoksa bir zararı var mı cidden 😀
  3. İsmail Aslan

Akli dengemiz olmadan ne kadar aciz olduğumuzu çok daha iyi anladım başım dönünce :) tecrübe oldu.
  4. İsmail Aslan

Ağzımı sürmem çok şükür. Hayatım boyunca ilk defa nargileye ağzımı sürdüm , ama sürmediğim süre boyunca mutluyum.
  5. İsmail Aslan

Dönme oldu evet ama çok hafif. Şuanda da ufak bir yorgunluk var. Uyumam gerekiyor galiba.
  6. İsmail Aslan

Teşekkürler hocam , ama kötü alışkanlık edinmemeye kendime sözüm var çünkü hayatım boyuncada sağlıklı yaşamak ve sigara ve diğer tütün ürünlerini içerek kendi derdim içinde neden boğulayım düşüncesi aklımdan çıkmıyor. Vücuduma ve aileme ihanet edemem. Ama bir defaya mahsus denemek istedim 😁 Bir...
  7. İsmail Aslan

O konuda çok kontrollüyüm , normal de kola fanta tarzı şeyler bile içmem. Yani bir daha kesin içmem ve canımda çekmiyor açıkcası.
  8. İsmail Aslan

Arkadaşlar bugün ilk defa nargile içtim ve ilk içmeme göre biraz fazla içtim , aroma hafifti. Bir daha içmeyeceğim , tek sefere mahsus zarar vermiş midir ?
  9. İsmail Aslan

Tam tersi hocam , gözümü kıstığımda artıyor. Gözüm dinlendiğinde azalıyor veya yok oluyor ama gün içerisinde tekrar artıyor. 3 doktara gittim bir şeyin yok diyorlar. Benimde uzak ve yakını görmemde bir problem yok.
  10. İsmail Aslan

gelişme yok , kabullendim artık.
  11. İsmail Aslan

Bir insan parmaklarını nasıl güçlendirebilir?

İnternette bu tarz aletler satılıyor ama işe yarıyor mu bilmiyorum.
  12. İsmail Aslan

Boy uzatma iğnesi Gerçek mi

Işık yılı diyeceksin.
  13. İsmail Aslan

Sanırım balıktan dolayı zehirlendim

Ben ve kuzenimde sütten zehirlenmiştik bundan 4-5 yıl önce mi ne. Kuzenim bizde kalıcaktı ve gece olmuş (23:30) biz yatıcağız ve yatmadan önce süt (market sütü) içelim dedik. Neyse içtik 1 er bardak ve tabi babamda içti 2 bardak. Ama sütte bir gariplik olduğunu anladık annem kokladı filan...
  14. İsmail Aslan

Yamuk görme bulanık görme vb. Yok ben göz kuruluğundan şüphe ediyorum. 1630481553 Aynı
  15. İsmail Aslan

3 defa muane oldum ( adam akıllı) ama gözün sapasağlam diyolar ne bi gram derece nede gözde herhangi bir kusur var diyolar , zaten görmemde bulanıklık yok sadece anlatrığım şikayet var.
  16. İsmail Aslan

Tansiyonum Çok Düşük Ne Yapmam Lazım?

Göm mideye tatlı ve tuzlu soğuk ayranı.
  17. İsmail Aslan

1. Doz - 2. Doz aşı olanlara yan etki oldu mu, bunlar neler, kaç gün sürdü?

Kol ağrısı hafifte olsa , Tetonazdada oluyor. 8.sınıfta vurulduktan bir kaç saat sonra kolumu incitmişim gibi havaya kaldıramıyordum. 1627368285 Bundan bilimin haberi var mı ?
  18. İsmail Aslan

Müsilaj olmayan yerde denize girmek tehlikeli mi?

Peki bu şeyin olmadığı yerde girersen ne olur ki ? Biz normalde böyle bir şeye mi giriyoruz ki ?
  19. İsmail Aslan

Müsilaj olmayan yerde denize girmek tehlikeli mi?

Müsilaj derken bundan mı bahsediyorsunuz ? Müsilaj nedir ?
Top Bottom