Arama sonuçları: *

1. İsmail Aslan

9.Sınıf İçin Kaynak Önerisi VE 2-3 Tane Okuma Kitabı Önerisi.

Derslerden dolayı şimdi zaman bulabildim. Kavga etmişsiniz hocam , ben bugünde yarında kesinleştirip alıcam kaynakları. Bu paragrafın ritmini alayım mı ? 1632244984 1 ve 3 ü kesin okuma kararı aldım.
  2. İsmail Aslan

Hocam bu kitab 9.sınıf için uygunmudur ? https://www.bkmkitap.com/osym-soru-tipleriyle-paragrafin-ritmi-hamza-kaya-ari-yayincilik?gclid=CjwKCAjw4qCKBhAVEiwAkTYsPClq0coTl7U1t-MGGF3NRb79C00VkiV_ER5Ta8NT1NTCJxnUmxY_ERoC-wMQAvD_BwE
  3. İsmail Aslan

Ortaüst dediğiniz zor ?
  4. İsmail Aslan

Peki :) elinize yüreğinize sağlık :). tüm öğrencilere zihin açıklığı dilerim.
  5. İsmail Aslan

Devlet kütüphanalerine gitmek sıkıntıda , 2.el alma işini değerlendireceğim. 1632161920 Erteleme üşengeçlik gibi şeyler yapmamayı kendime şart koştum zaten hocam. 1632162299 Hocam sizide sorularla boğdum kusura bakmayın ama son bir şey sorucam. Kitapların tek bir siteden olması lazımda en...
  6. İsmail Aslan

😮, hiç aklıma gelmemişti. Hocam. Okul 1.liği (hayal ama) bu kaynaklarla mümkün mü ?
  7. İsmail Aslan

Oww seti pahalımış. Hocam özelden yazdım okulu. Hocam birde ben kitap okumak istiyorum ama kitaplar malum , Pahalı. Bursluluğumu 1 ayda komple kitaplara harcarım galiba. 1632161169 Taktiğiniz nedir hocam ? 1632161209 10.sınıf yaz tatili derken 9 ila 10 arasındaki tatil ?
  8. İsmail Aslan

Ön hazırlık ve 9.sınıfı tekrar etmek yeter yani ?
  9. İsmail Aslan

Kitap okuma alışkanlığım yoktu fakat liseye geçince aşırı bir istek geldi. Setinin linkini atarmısınız ? Hocam birde arkadaşların önerdiği kaynakları derleyip toplamanız mümkünmüdür. Kafam karıştıda.
  10. İsmail Aslan

10.sınıfta 9.sınıfa çalışmayın mu demk istediniz ? 9dan 10 a geçiş yazında 10.sınıfı bitirmek istiyorum sıkı çalışma ile bitermi 3 ayda ?
  11. İsmail Aslan

Teşekkür ederim :) bu kaynak kitaplarının seviyesi nedir ? Harry potter serisini mi alayım ? 1632160145 Hocalara güvenemiyorum nedense. (İçime sinmiyor)
  12. İsmail Aslan

Birde hocam ben TYT kaynağıda almalımıyım ? 9.sınıfta TYT kaynağı almak gibi söylemler duydumda. 1632160035 Aşırı zorda olmasın hocam :) , (kolay-ortadan) çalışıp zora geçicem. Buna göre kaynaklar lazım.
  13. İsmail Aslan

Peki hocam :) , önerileriniz varmıdır ?
  14. İsmail Aslan

1. ve 3. Hoşuma gitti gibi , 3.de sarar mı sence ?
  15. İsmail Aslan

Hocam bana normal lise kaynakları lazım ve orta-zor olucak şekilde. Birde detaysal kaynak önerisi lazım gerçekten kafam çok karışık 😂
  16. İsmail Aslan

Merhaba Sayın forum üyeleri ! Arkadaşlar bana 9.sınıf için kaynak ve kitap okumaya başlamak istiyorum bunun için kolay-orta derecede bir roman , hikaye vb. -9.sınıf için orta-zor derecede kaynak önerileriniz nedir ? (Hedeflerim büyük olduğu için ne önerirsiniz ?) -Tavsiyeleriniz varmıdır ...
  17. İsmail Aslan

İlk cümleye nasıl başlayacağım?

Aklının başka bir şeyde kalmamasını sağla ve sadece kitaba odaklan o sessizliğe dal git sonra ilk 3-4 sayfayı okuyunca merakın artıyor ve kendi isteğinle okuyabiliyorsun. (Benim için böyle) Edit: bu arada ilk zamanlar kendini zorlayarak ertelememeye başlarsan alışkanlık haline getirirsin...
  18. İsmail Aslan

Çogu evde kütüphane olmaması...

Milletin kültürünü kitap okuyup okumamasını ve kişisel zevkleri eleştirmen çok yanlış.
  19. İsmail Aslan

Beğendiğiniz Kitap Önerisi

"Komplo" 500 sf mi neydi
Top Bottom