Arama sonuçları: *

1. -Akın Taşkan-

Almanya'dan PS5 getirteceğim birkaç sorum var

Kesinlikle kutunun jelatinini söksün, benim cihaz ben kullanıyorum desin bir sorun olursa. Kutudan da çıkarması yararlı olabilir.
  2. -Akın Taşkan-

ps3 internete bağlanmıyor

Sorması ayıp, online olarak oyun oynayabiliyor muydunuz?
  3. -Akın Taşkan-

Ps4 xbox ile takas edilir mi?

Oyun oynayamıyorsanız o ayrı 1645026267 Bruh, gayet de güzel verir.
  4. -Akın Taşkan-

Ps4 xbox ile takas edilir mi?

one s ile eşdeğer. Özel oyunlarını oynadıysan aynı GB'da aynı kontrolcü sayılı bir xbox ile takas edebilirsin. Ama bence yapma xbox one devri bitecek. Elinde varsa 2-3 yıl daha kullanırsın ama yoksa yeni alınmasını tavsiye etmiyorum. PS 4 ise hâlâ exclusive oyunlar almaya devam ediyor sadece...
  5. -Akın Taşkan-

Dying Light 2 CRACKED!

anladım
  6. -Akın Taşkan-

Dying Light 2 CRACKED!

Bunun konuyla alakası ne?
  7. -Akın Taşkan-

Dying Light 2 CRACKED!

Site linkini paylaştıysan evet, paylaşmadıysan hayır.
  8. -Akın Taşkan-

Dying Light 2 CRACKED!

hangi videoda :O
  9. -Akın Taşkan-

Dying Light 2 CRACKED!

Çare oynamamak değil. İndirim kovalamak, yeni çıkan oyunları değil daha eski oyunları (2-3 yıllık oyunlar) oynamak, para biriktirmek gibi sıralanabilir.
  10. -Akın Taşkan-

Dying Light 2 CRACKED!

Arkadaşlar PS için bilemem ama bilgisayar için yerel fiyatlandırmayla çıkan tamamen yepyeni Türkçe bir oyun 220 TL'yi hak eder. PS konusunda o fiyatları hiçbir oyun hak etmez o ayrı mevzu ben PC için dedim.
  11. -Akın Taşkan-

Ps4 slim 4499 TL sizce uygun mu?

Ben almazdım
  12. -Akın Taşkan-

Move oyunları için ps3 almaya değer mi 2022de

2009'da bile alınmazdı move için ps3
  13. -Akın Taşkan-

PlayStation 5 yurt dışı garantisi

Abi benim ps5 cd'leri okumuyor bir bakar mısın garantisi benim demiştin Kardeşim nasıl oldu olay? Sabah cd taktım okumadı abi hee, öyle habere cd takarsan bozulur bu senin hatan, Ama 3k verirsen yaparım sıkıntı yok.
  14. -Akın Taşkan-

Playstation 4 oyun önerisi

Bloodborne öneren yok mu ya
  15. -Akın Taşkan-

Sizce bu ps4 alınır mı? oyunlu

bu fiyat güzel aam pazarlık dene gene de olmaz diyorsa da zorlama hayırlı olsun şiimdiden
  16. -Akın Taşkan-

Sizce bu ps4 alınır mı? oyunlu

alınır
  17. -Akın Taşkan-

Trendyol'dan PS3 Alınır Mı?

One s al ya da 1 sene daha biriktir 2. el series s al güncel her oyunu oynarsın.
  18. -Akın Taşkan-

2021 Yılında PS4 alınır mı? ?

ps 4 alacağına series s al
  19. -Akın Taşkan-

PSP ile ilgili sorularım.

Psp ile internete girmek tam bir eziyet. Bir kaç kere denedim ama yok aga cidden çok zor ve tarayıcısı her siteyi açmıyor. Kalın üçlü micro usb kullanıyor kablo olarak onu bilgisayara bağlayarak video kayıtlarını almak çok çok daha kolaydır. Teknik olarak yapabilmesş lazım ama deneyim etmedim ve...
  20. -Akın Taşkan-

PSP ile ilgili sorularım.

Boş verin hocam geç olsun güç olmasın ben yeni pc aldım onu alana kadar tek oyun kaynağım psp idi başka sorunuz varsa sorun.
Top Bottom