Neler Yeni

Ps4 xbox ile takas edilir mi?

BringThaNoize

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
809
İsim
Ahmet Aydın
Elimde ps4 var. Ama oyunlar pahalı olduğu için xbox ile takas etmek istiyorum. Acaba hangi xbox ile eşdeğer? Takas etmeye değer mi?

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,825
İsim
Akın Taşkan
one s ile eşdeğer. Özel oyunlarını oynadıysan aynı GB'da aynı kontrolcü sayılı bir xbox ile takas edebilirsin. Ama bence yapma xbox one devri bitecek. Elinde varsa 2-3 yıl daha kullanırsın ama yoksa yeni alınmasını tavsiye etmiyorum. PS 4 ise hâlâ exclusive oyunlar almaya devam ediyor sadece özel oyunları için daha gideri var.

BringThaNoize

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
809
İsim
Ahmet Aydın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
one s ile eşdeğer. Özel oyunlarını oynadıysan aynı GB'da aynı kontrolcü sayılı bir xbox ile takas edebilirsin. Ama bence yapma xbox one devri bitecek. Elinde varsa 2-3 yıl daha kullanırsın ama yoksa yeni alınmasını tavsiye etmiyorum. PS 4 ise hâlâ exclusive oyunlar almaya devam ediyor sadece özel oyunları için daha gideri var.
Oyunları ise çok pahalı. Gamepass benzeri bi sistem ise söylenti. Sadece YouTube ve netflix için kullanabiliyorum ps4’ü. Ea play var ama pek de oynamaya değer oyun yok.

f0ze

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,953
İsim
Yasin
Elimde ps4 var. Ama oyunlar pahalı olduğu için xbox ile takas etmek istiyorum. Acaba hangi xbox ile eşdeğer? Takas etmeye değer mi?
Takas etmeye değmez. Xbox istiyorsanız PS4 satıp üstüne ekleyerek en azından ikinci el Xbox Series S alabilirsiniz.

• Beğen
Reaksiyonlar: Arax

Yasin Çınar

80+ Bronze
Değmez hocam playstationdaki özel oyunların tadını hiçbirşey vermiyor. Benimde ps hesabı 1 yıldır banlıydı geçen hafta açtırdım açtırmışken spiderman, last of ous gibi oyunlar aldım biriktirdiğim parayla. Şuanda pc yi satsam mı diye düşünüyorum :D

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,825
İsim
Akın Taşkan

BringThaNoize

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
809
İsim
Ahmet Aydın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bi oynamak istediğim uncharted ve last of us serisi vardı. Oynadım onları da. Artık özel oyunlar da pcye geliyor. Pc için gamepass'e her oyun gelmiyor maalesef. O yüzden xbox düşündüm. ps'te oyunlar hem pahalı. Hem oyunları takas yaparken istediğin gibi yapamıyorsun.

Ancak yeni jailbreak çıkarsa elimde tutarım ps'i. Başka türlü oynayacak durumda değilim.

SIR_INDO_SCARF

80+ Silver
Değmez hocam playstationdaki özel oyunların tadını hiçbirşey vermiyor. Benimde ps hesabı 1 yıldır banlıydı geçen hafta açtırdım açtırmışken spiderman, last of ous gibi oyunlar aldım biriktirdiğim parayla. Şuanda pc yi satsam mı diye düşünüyorum :D
PS hesabını nasıl banlattığınızı merak ettim.

Ama ben her daim PC derim PS anlamam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Burak Parlak
ps4 deki hangi spiderman oyunu bende alayım
Mesaj otomatik birleştirildi:

ps4 iyidir 3 yıldır kullanıyorum tek oynadığım şeyler bf5 fifa22 sadece bu kadar

BringThaNoize

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
809
İsim
Ahmet Aydın

qwert7610

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Guan Tanamo
ps aslinda pahali degil kardeslik sistemiyle oyunlari aliyorum bitiriyorum sonra aldigim fiyata yada 10-20 ₺ asagisina satiyorum. bu sayede cogu guncel oyunu alip bitirdim

Yasin Çınar

80+ Bronze
PS hesabını nasıl banlattığınızı merak ettim.

Ama ben her daim PC derim PS anlamam.
hocam normalde 18 yaş altı ps kullanıcıları hesaplarını ebeveyn hesabına alması gerekiyor. Bende almamıştım ve yakalandım öyle oldu

Top Bottom