Arama sonuçları: *

1. AEROXUM

Arkadaşlar Sizce Fitness'a Gitmeli Miyim ?

Evde yapman için mi?
  2. AEROXUM

Ve bölgesel çalışma. Senin vücudunu tahmin edebiliyorum ben de öyleydim ve çok çirkin bir görüntü vardı. Baldırlar şiş, popo şiş, kafa ufacık, göt göbek gitmiş falan şuan öyle değilsindir ama genel eskiden olan görüntün odur belki. O yüzden bölgesel çalışma, tüm vücudunu çalıştırmaya bak...
  3. AEROXUM

Kardeşim her şeyi boşver. Sen pandemi sürecinde evde de kas kütleni arttırabilirsin, pandemi sonrasında da spor salonuna gidersin. Yağ yakmanın altın kuralı hareket ve kas kütlesidir. Hızlı, tempolu bir koşu bandından sonra (kalbin pompalanmaya başlayacaktır) gir ağırlıkların altına kendini...
  4. AEROXUM

Biz de zaten en başında onu dedik *** kafayı yicem yemin ediyorum çıldırıcam. Daha konunun en başında dedim ki, adam 150 kilo kaldırmayacak, 10 kiloluk dambılla kas kütlesini arttıracak, boyuna zararı olmadığı gibi yararı olur 16 yaşında dedim. Sen illa kendini haklı çıkarmak için 40 takla...
  5. AEROXUM

Birincisi, biz zaten halterci olcak demedik adam. Sen daha okuduğunu anlamıyorsun, adam spor salonuna gidip 10 kilo maks 20 kilo ile kas kütlesini arttırıp yağ yakıcak. İkincisi ise halterin altına girmekte sıkıştırmıyor ahahahahhaha bu nasıl ********** bir bilgi. Sitenin ismine bak neoldu.com...
  6. AEROXUM

Yaşın kaç evladım? Bu nasıl üslup, bu nasıl cahillik. Bu araştırma her yerde var. Sadece aklımda olan hemen atabileceğim doğru araştırmalardan biri buydu. Google'a da yazıp aratabilirsin. Sen sanıyorsun ki televizyonlarda, yarışmalarda gördüğün halterciler kısa boylu olunca evet kas çalışınca...
  7. AEROXUM

https://shreddedbrothers.com/blog-detay/vucut-gelistirme-boy-uzamasina-engel-olur-mu Dediğin bir kere mantıksız. Kas çalışmak kemiklerini güçlendirir ekstra olarak boyunun uzamasına da yardımcı olur. Makaleyi okuyabilir eğer üşenirsen de en sonda yazan sonuç kısmına bakabilirsin. Böyle bir çok...
  8. AEROXUM

İnternetten araştır derim evet yağ ile alakalı olabilir belki ama ben de yağlıyım hiç yüzüm kıpkırmızı değil, olmadı. Sadece ben de şu olur, bir poşet falan taşıdığım zaman ellerim şişer kıpkırmızı olur. Diyabetle alakalı bir durum değildir umarım. 1611314405 Kulaktan dolma bilgiler, dinleme...
  9. AEROXUM

O kişiden kişiye değişir. Sen kendini her gün gidicek kadar hazır hissediyorsan git. Mümkünse evinin yakınında varsa onlara git çünkü benim evimin yakınında yoktu uzakta bir yere gidiyordum 1 gün gidip 2 gün gitmiyordum cünkü üşeniyordum gitmeye. Başlarda vücudunu alıştırmak için her gün git...
  10. AEROXUM

İri yarı olman güzel bir şey çünkü Fitness'a gittiğin zaman görünüşün daha düzgün olacak, daha uzun boylu göstericeksin. Şuan yağlardan dolayı kalıplı gözüküyorsun, vücudunu yaptığın zaman kasdan veya kütlenden dolayı kalıplı göstericeksin. Sana tavsiyem, hızlı & tempolu bir kardiyonun ardından...
  11. AEROXUM

Ben bundan 1 ay önce 100 kiloydum, evde egzersiz yaparak ve günde 2 öğün yemek yiyerek 5 kilo daha verdim. Evet çoğu kişi söyler kendini aç bırakma, günde 3 öğün ye ara öğün ye, kendini aç bırakıp birden yiyince yağa dönüşür falan ama bunlar insandan insana, metabolizmadan metabolizmaya değişir...
  12. AEROXUM

Millet abuk subuk şeyler yazmış. Seninle hemen hemen aynı sorunları yaşıyoruz. Ben 177 boy 120 kilo idim. 25 kilo verdim şuan 95 bandında takılıyorum veremiyorum. Ben de oldukça yağlıyım, yağsız vücut ağırlığım 68 kilo... Fitness'a gitmelisin eğer imkanın varsa. Hareket yağlarını yakmaktaki 1...
Top Bottom